Ostatní zprávy

Dostaly si mi do rukou výtisky Rudého práva z roku 1971. Mimo jiného "výborného" soudružského čtení z té doby, jsem na zadní straně našel i několik zajímavých fotbalových tabulek. Jedná se o tabulky celostátních soutěží, ale i krajů. Je dobré si osvěžit kdo tenkrát co hrál a dokonce jsem tam našl i drobnou záhadu, kterou by snad mohl někdo vysvětlit (pište do komentářů přes Facebook):

logo nadace cezRádi bychom poděkovali nadaci ČEZ, která nás podpořila v rámci Grantového řízení Oranžové hřiště, které je zaměřeno na podporu výstavby a kompletní rekonstrukce dětských, sportovních, víceúčelových a dalších hřišť.

logo jmk 250xOd Jihomoravského kraje jsme obdrželi dotaci na údržbu našeho sportovního areálu.

Děkujeme.

novy web 2016Fotbalový klub Inzert Expres Znojmo mění název. Nově se jmenuje již pouze Fotbalový klub Znojmo, tedy FK Znojmo.

Nová doména webových stránek bude do budoucna fkznojmo.cz. Nové webové stránky se již tvoří. Vzhledem k velkému množství článků a fotografií bude ještě nějakou dobu trvat, než budou nové stránky zcela kompletní. Proto mějte strpení.

Martin Benda

Trénink "C" se přesouvá z pátku na čtvrtek, začátek v 17:00.
Po tréninku bude konzumace zeleného piva, které se bude v tento den točit.

• Vaše IP adresa 54.226.179.247