1.kolo FK Znojmo st.žáci - Sparta Brno B 3:5 (1-2)

Góly: Peřinka Martin 2, Petrů Adam

Kučma K.,Prycl M.,Lichevník J.,Lustig,Čopf,Morkus,Pintera,Peřinka,Fukal,Texlová,Duhajská,Petrů,Gazcio,Vojtěch,
Rytíř O.,Hellinger J.,Janda,

První zápas v nové sezóně v obnovené sestavě (půlka loňského týmu se posunula do dorostu a přišli ml.žáci) jsme začali velmi dobře. Hned v úvodu utkání jsme šli do vedení zásluhou M. Peřinky. V prvních 15 minutách jsme zahodili další gólové šance , poté se soupeř rozehrál a do poločasu šel do vedení 1:2. Po přestávce jsme dokázali vyrovnat, kdy branku vstřelil nový hráč FK A.Petrů a na hřišti byl rozhodně vidět. Po chybě v obraně šel soupeř do vedení ,ale naší hráči dokázali opět vyrovnat lídrem týmu M.Peřinkou. Sparta Brno znovu udeřila, tentokrát z přímého kopu, kdy byl míč mírně tečován a byla z toho branka. Zkušení st. hráči chtěli ještě zápas vyrovnat, ale vzhledem k velmi teplému počasí již neměli sílu. Soupeř zápas dohrál zkušeně a přidal pojistku brankou na 3:5.
Přesto ,že náš tým prohrál ,byl to vyrovnaný zápas a dlouho to vypadalo na remízu. St.hráči týmu předvedli kvalitu, pro nové hráče to bylo chvílemi těžké hrát poprvé na velkém hřišti. Zapracujeme na tom a výhra se brzy dostaví.

Děkujeme rodičům a divákům za podporu týmu.

Treneři: Rytíř H.,Kučma P.,