11. kolo FK Znojmo st.žáci - TJ Sokol Novosedly 4:6 (2:5)

Góly: Peřinka 2,Gazcio,Morkus

Prycl M,Lichevník J.,Fukal,Hellinger,Rytíř,Lustig,Gazcio,Hýbler,Čopf,Morkus,Peřinka,Petrů,Vojtěch,

Dnes jsme po zimní přestávce hostili silného soupeře z Novosedel. Hned v úvodu zápasu v 1. minutě jsme zásluhou Péři(Peřinka) po důrazu při rozehrávce soupeře šli do vedení. Soupeř však také z první šance ve 3.minutě vyrovnal. Pak byla hra víceméně vyrovnaná šance na obou stranách kdy soupeř v 17.minutě skóroval. Po obdržené brance jsme úplně ztratili koncentraci a hned v 18.minutě dostali na 1:3. To byl zlom utkání.Neboť naše šance zůstávali nevyužity,kdy i krásná střela od Adama Lustiga skončila na břevně a následná dorážka v náručí soupeřova brankáře.V 26.minutě soupeř zvýšil na 1:4. Poté jsme udeřili mi a to krásnou střelou z 25 metrů od autora Gazcio 2:4. Když už se zdálo, že do kabin půjdeme jen z dvoubrankovou ztrátou soupeř v 35.minutě zvýšil na 2:5. Po změně stran jsme dále pokračovali v útočné hře s plno šancemi a v 39.minutě snížili zásluhou V.Morkuse. Soupeř zase hned přidal branku v téže minutě.Snažili jsme se až do konce utkání , ale ujala se až střela Péři v 68.minutě, která určila konečný výsledek 4:6. Kluci se snažili co mohli celé utkání , bohužel soupeř byl zkušený a výsledek si víceméně pohlídal. Na druhém poločase si ceníme že to kluci nezabalili a dál soupeře zatlačovali do defenzívy a druhý poločas vyhráli (2:1) a to některé šance byli opravdu gólové jako střela Péři , která skončila na tyči. Myslíme si ,že dát čtyři góly soupeři z Novosedel se jen tak někomu nepodaří. Musíme se vyvarovat chyb v obraně a především zlepšit obranou fázi v době kdy soupeř zahrává rohové kopy. Za týden na Spartě Brno zkusíme bodovat.

Trenéři:Hellinger,Rytíř