14.kolo FK Znojmo st.žáci - Sokol Pohořelice 4:2 (2:1)

Góly: Peřinka 4

Sestava a hodnocení:

Prycl M.,Lichevník J.,Fukal,Hellinger,Rytíř,Lustig,Hýbler,Gazcio,Vojtěch,Čopf,Peřinka,Pintera,

Duhajská,Dvořák,Janda,

Dnes jsme přivítali houževnatý tým s Pohořelic kterému patří třetí místo v tabulce.Někteří hráči měli různé šrámy, proto jsme rádi ,že se nám zápas vydařil. Jak už bývá zvykem hned v začátku zápasu jsme si vytvořili herní převahu. V 5.minutě po faulu soupeře , jsme zahrávali přímý kop z kterého pěknou přízemní střelou otevřel skóre utkání Péřa 1.0. Dále jsme měli více ze hry a tentokrát se dařila více také kombinace ,kdy v 17. minutě zvýšil na 2:0 Péřa. Soupeř měl také pár povedených akcí a v 31. minutě po naši chybě v obraně snížil na 2:1. Ztrátu koncentrace naštěstí přerušila poločasová pauza. Do druhé půle jsme šli s odhodláním, že tentokrát body nedáme.Když v 52. minutě zvýšil náskok opět Péřa zdálo se hotovo. Pak jsme si vybrali hluchou pasáž zápasu a soupeř snížil v 58. minutě na 3:2. Začali nám docházet síly a soupeř vycítil šanci, ale tím že kluci plnily úkoly a v hodně se doplňovali dokázali jsme odvrátit několik nebezpečných situací a když jsme 70. minutě odvrátily poslední roh soupeře, dostal se do úniku kdo jiný než Péřa a zpečetil naše vítěství 4:2. Pochvalu zaslouží celý tým,bylo to dneska hodně týmové !!!! a o tom to je. Speciální pochvalu zaslouží Péřa, který dnes předvedl výkon který si představujeme od tak šikovného hráče, hrál ,nekecal,nevstekal a šance s přehledem proměňoval, tak takového Péřu berem ! Takže pochval bylo dost ,nedostatky probereme na trenále a budeme na nich pracovat aby společný výkon šel ještě výše.

Trenéři: Hellinger,Rytíř,