19. kolo FC Dosta Bystrc - FK Znojmo st.žáci 4:4 (3:2)

Góly: Peřinka 3, Lichevník J.,

Sestava a hodnocení:

Prycl M., Kučma K., Čopf, Hellinger, Fukal, Rytíř, Lustig, Gazsio, Hýbler, Lichevník, Morkus, Peřinka,

Petrů, Vojtěch, Duhajská, Janda,

Dnes jsme zajížděli k soupeři do Bystrce, která na jaře podává velmi dobré výkony. Kluci dnes zachytili začátek a hned si vytvořili 3-4 gólové šance, proměnili však až tu poslední v pořadí a to byla teprve 3. minuta, trefil se Pepa Lichevník 0:1. Pak jsme dál měli herní převahu až do 8. minuty, kdy se soupeři po chybě v obraně podařilo vyrovnat. Naše hra pak ztratila tempo a soupeř začal býti stále nebezpečnější. V 16.minutě zápasu po souboji před naší šestnáctkou se hráčům kuriózně zapletly tkaničky do sebe, kdy poté hráč soupeře spadl a rozhodčí nařídil přímý kop z kterého šli domácí do vedení 2:1.Kluci nesložili hlavy a v 21. minutě se podařilo vyrovnat Péřovou střelou 2:2. Když už se zdálo ,že přebíráme tempo zápasu soupeř po útočné akci kdy po střele vyražené brankářem nikým neobsazený hráč pohodlně skóruje na 3:2, po kolikáté již v jarní části soutěže dostaneme tak laciný gól, přitom by stačilo dostupovat hráče v celém průběhu zápasu.

Do druhé půle jsme vstoupily útočně a když jsme tentokrát kopaly v 52. minutě přímák my, rázem to bylo 3:3, autor gólu Péřa. No a co bylo dál, klasika, zmatek v obraně který vyústil v penaltu pro soupeře 4:3. V této fázi zápasu hráče musím pochválit ,že to nezabalili a dál hráli co to šlo. Odměnou byla vyrovnávací branka v 61. minutě, střela- Péřa -gól,4:4,jen fotbalový pánbů mu dopřál hattrick ,neboť již před deseti minutami jsem ho chtěl poslat do sprchy za jeho prohřešky !!! No už to nechám na trenéry v dorostu, to bude fičák ani kopačky nebudou třeba jen ručník a..... .  Vyrovnávací branka hráčům nalila další síly ,ale vítězný gól se nám již nepodařilo vsítit. Nutno dodat že soupeř také nebyl bez šance. Vzhledem k průběhu zápasu a jarním výsledkům soupeře musíme remízu brát, nedokázali zde na jaře vyhrát ani Svratka (1:1) s Novosedly (2:2),ale rozhodně máme navíc. V sobotu hostíme v posledním kole TJ Start Brno, bude to přímý boj o pátou příčku v konečné tabulce , kdo vyhraje bere.

Trenér: Hellinger , Rytíř,