15.kolo Višňové - FK Znojmo A dorost 3:3 (1:2)

Gól – Krejčí, Neumann, Servit. Š.,

Fiala - Lehocký,Rehberger,Novotný,Havliš,Škubal,Neumann,Krejčí,Balík,Blažíček,Bohdálek.
Náhradníci - Servit Š.,Železný,Ondra,Servit E.,Wrana,Čech.

Řekli po utkání trenéři - Železný, Kalina.

Před zápasem bychom bod brali a byli spokojeni ale dnes víme, že jsme ztratili zbytečné dva body. Rozhodující byly dva momenty. Druhý gól domácích, který padl po hrubé chybě naší stoperské dvojice, kdy nechali dopadnout balon až před bránu našeho brankaře. Ten druhý moment jsou naše tři vyložené šance pro nás za stavu 3:2. Bohužel jsme tyto šance nevyužili a byly jsme potrestáni vyrovnávacím gólem 3 minuty před koncem utkání. Těšit nás dnes může, že náš střelec Marek Balík je zdravotně v pořádku a je nachystaný na další utkání. Po hrubém faulu hostujícího stopera zůstal Mára hodně otřesený a musel okamžitě střídat. Zápas jsme začali výborně, když po dvou krásných střelách od Michala Krejčího a Michala Neumanna jsme vedli 2:0. Škoda, že Michal Krejčí nedal svou další šanci na 3:0 asi by se tento zápas vyvíjel jinak. Místo 3 gólu jsme inkasovali gól na 2:1. Po poločase jsme poslali na hřiště mladíka Šimona Servita, který svým gólem zvýšil na 3:1. Domácí snížili na 3:2 jak už jsme psali po hrubé chybě naších stoperů. A 3 minuty do konce jsme dostali gól na 3:3, opět po hrubé chybě naší obrany, kdy kluci nechali úplně volného hráče na malém vápně, který pohodlně skóroval. Měli bychom se s těchto chyb náležitě poučit aby jsme dále mohli bojovat o první místo v této soutěži. Dnes bychom vyzvedli výkony Šimona Servita a Pavla Havliše.