1. kolo FK Znojmo dorost - TJ Sokol Štítary 8:0 (3:0)

Góly: 19' ,25' ,59' Balík , 22' ,89' Servít Š. , 67' Procházka , 74' Lehocký (ČERNÝ KŮŇ) , 90' Lichevník (Chosé) .

Čech - Servít E. - Procházka - Neumann - Servít Š. - Morkus - Lehocký (c) - Wrana - Ondra - Vystrčil - Balík - Lichevník - Koňařík - Kolařík - Peřinka - Lustig .

Řekli po utkání trenéři Ondra Daniel a Kubále Daniel

Úvodní utkání v nové sezóně nám vyšlo dá se říci na jedničku. V průběhu pětadvaceti minut hry jsme dokázali soupeři vstřelit tři branky ( 2x Balík a 1x Servít Š. ) tento náskok jsme si v klidu udrželi až do konce prvního poločasu . Náš soupeř sice měl taky pár možností ze kterých mohl skórovat ,při jedné z nich nám pomohlo štěstí a soupeř nastřelil pouze tyč naší brány a ty další ,sice jich moc nebylo s přehledem vychytal náš gólman (Čech).

Do druhé půle hry jsme nastupovali s odhodláním nedat našemu soupeři šanci ke skórování a bojovat o první body v nové sezóně . Toto naše přání naši hráči splnili na výbornou ,našeho soupeře s přibývajícím časem stále více a s přehledem přehrávali ve všech směrech a do konce druhého poločasu donutili soupeře ještě pětkrát vytahovat míč ze své brány . Lepší začátek nové sezóny jsme si nemohli ani přát .

Pro našeho soupeře to musela být krutá realita a křest ohněm na úvod sezóny. Za nedělní utkání patří veliké,, Dík ,, celému našemu mužstvu a přejeme mnoho dalších úspěchů v dalších zápasech.

Plán týdne

trénink v pondělí v 17:00 hod.

ve čtvrtek 16.8.2018 přípravné utkání FK Znojmo - Dobšice ,sraz v 16:20 hod. na hřišti v Dobšicích

Neděle 19.8.2018 - FC Moravský Krumlov - FK Znojmo, začátek utkání ve 14:00 hod. odjezd autobusu bude ve 12,15h.