5.kolo FC Hustopeče - FK Znojmo dorost 3 : 9 ( 0:5 )

Góly : 57',84' Straka ,74' Čázar - 2',65',71' Neumann , 11',28' Lehocký , 29',38',49' Balík , 81' Koňařík .

Sestava  a hodnocení utkání

Čech - Procházka - Neumann - Škubal - Servít Š. - Železný - Lehocký (c) - Ondra - Lichevník - Vystrčil - Balík .

Náhradníci : Ondruš - Koňařík - Kolařík - Morkus - Čopf - Lustig .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Kubále Daniel .

V neděli 2.9.2018 jsme odehráli na dosti promočeném hřišti v Hustopečích . První poločas jsme nehráli vůbec špatně i přesto se nedá říci ,že by jsme mohli být s naší hrou spokojeni na jedničku tak jako v předešlých zápasech . Někdo by mohl říci ,že byl špatný terén ,ale i tak tam bylo spoustu nepřesností v přihrávkách a příliš dlouho nám to trvalo při zakončení ,ale i tak skončil první poločas 0:5 .

Druhá půle hry byla dost nesouměrná ,kluci se za tohoto stavu moc nesoustředili a udělali několik chyb ,které soupeř dokázal zužitkovat a vstřelil nám úplně zbytečné tři branky . I přesto jsme dokázali toto utkání dotáhnout do vítězného konce 3:9 . Chyby které jsme nadělali především ve druhém poločase by měli být pro naše hráče poučné a v dalších zápasech se jím vyvarovat a hrát na jistotu .  Hlavní úkol ,získat tři body se nám sice podařil , ale nedá se říci , že by naše mužstvo předvedlo takový výkon jako jsme viděli v předcházejících zápasech . Do dalších zápasů jim přejeme mnoho úspěchů a k vítězství jim gratulujeme .

Díky borci !

Plán týdne :

pondělí - trénink zrušen z technických důvodů

čtvrtek - trénink v 17:00 hod.

neděle - 9.9.2018

zápas - FK Znojmo - TJ Prosiměřice - sraz ve 12:15 hod. na hřišti v Oblekovicích ,začátek utkání ve 13:15 hod.