3.kolo Krajské mladší přípravky

V sobotu 30.9. proběhlo 3.kolo krajské soutěže mladších přípravek. Tentokrát jsme zajížděli do nedalekého Moravské Krumlova, kde jsme se postupně utkali s domácím týmem a týmem z Ratíškovic.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava

Ludvík Matyáš - Jakeš Oliver, Varga Patrik, Vyroubal Adam, Marečková Denisa, Veselá Jana, Chaloupka Dominik, Vašíček Nicolas, Železný David.

Výsledky

FK Znojmo - Mor. Krumlov - 14:5            Góly: Vyroubal 4, Železný 3, Vašíček 2, Veselá 2, Chaloupka 2, Varga.

FK Znojmo - Ratíškovice - 10:4               Góly: Chaloupka 2, Vašíček 2, Vyroubal 2, Varga 2, Marečková, Veselá.

Hodnocení

Další kolo krajské soutěže jsme odehráli na těžkém terénu. Hřiště bylo velmi mokré s vysokou trávou. Nějakou chvíli nám trvalo než jsme si na terén zvykli. V prvním utkání jsme narazili na tvrdě hrající domácí tým, který našim hráčům nedal nic zadarmo. Bylo tam několik nepotrestaných faulů na naše hráče, ale to nás nevyvedlo z koncentrace a stále jsme se snažili hrát naši hru a tlačili jsme se do zakončení.

V druhém zápase jsme nastoupili proti soupeři, který měl na střídání pouze jednoho hráče, ale my už jsme nebyli tolik aktivní a produktivní v naší hře, aby jsme toho dokázali více využít. Skóre zápasu se začalo přelévat na naši stranu až ke konci prvního poločasu. Velmi dobře dnes zahrál Adam Vyroubal, ač hrající v obraně, výborně podporoval útočnou hru a byl dnes i naším nejlepším střelcem.

Trenéři Leoš Ludvík, Milan Samek