6.kolo TJ Novosedly - FK Znojmo ml.žáci 2:6 (1:1)

Góly: Veselý 4x,Lichevník 2x,

Ve čtvrtek 28.9.2017 odehráli mladší žáci další kolo krajské soutěže s týmem Novosedly na jejich domácím hřišti.

Rybníček- Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Štancl,Vystrčil,Prycl,Veselý,Tejkal,Baran,Duhajská,Horecký,Duhajská,Adamička.

Úvod zápasu nám vůbec nevyšel,soupeř nás zaskočil svoji hrou a my si nedokázali dát pořádnou nahrávku.Několik šancí na gól jsme si sice vytvořili ,ale žádná střela neskončila v bráně.Naopak soupeř kopal rohový kop a odrazem v chumlu hráčů se míč dostal do naší brány.My jsme se ale nevzdávali bojovali dál,několik pokusů se nám vůbec nepovedlo.Hráči vůbec neběhali a nebyli schopni rozehrávek.Poslední minutu se ale přeci jen dostal k míči Martin Veselý,který vzal zodpovědnost na sebe a skóre srovnal na 1:1.Ve druhém poločase jsme už byli aktivnější,i když jsme museli dál do pole zkušenější hráče.Hned v úvodu druhého poločasu nás krásnou střelou do šibenice poslal do vedení opět Veselý.A hned v další rozehrávce se opět prosadil Martin Veselý a my vedli už o dva góly.Soupeř se ale dostal do rychlého protiútoku,kdy využil naší chyby v obraně a snížil na 3:2.My se ale nevzdávali a bojovali jsme dál .Dalším gólem se prosadil Tadeáš Lichevník.Někteří naši hráči byli v poli bez střídaní,ale vyplatilo se .Po další pěkné akci zvýšil skóre opět Tadeáš Lichevník.Do konce poločasu zbývalo asi 5 minut a krásně vybojovanou akcí a střelou se prosadil opět Veselý .Do konce zápasu už jsme si krásný náskok udrželi a zaslouženě vyhráli.Dnes musíme vyzvednout hru Martina Veselého,který jako vždy zodpovědně dokázal zajistit našemu týmu vedení a byl jednoznačně dnes nejlepším hráčem.Pochvalu zaslouží i Tadeáš Lichevník,za krásně vstřelené a vybojované góly.V bráně opět výborně zachytal Vítek Rybníček,který je naší velkou oporou.V obraně a v záloze zahráli skvěle a zodpovědně Procházka Marek,Honza Mareček,David Balada a Filip Prycl a Tom Horecký.Dobře zahráli i Bára Sáblíková a Milda Adamička a Ivo Tejkal.

Všem rodičům děkujeme za podporu a fandění.

Trenéři : Kučma Pavel,Balada David,vedoucí týmu Jiřina Veselá.