8.kolo FK Znojmo ml.žáci - Újezd/Měnín 15:0 (8:0)

Góly: Tejkal 4,Veselý 3,Baran 2,Schwarz 3,Dvořák,Procházka 2

V sobotu 30.9.2017 odehráli mladší žáci další kolo krajské soutěže.Tentokrát jsme hráli na domácím hřišti s týmem Újezd/Měnín.

Rybníček-Schwarz,Mareček,Balada,Procházka,Sáblíková,Štancl,Veselý,Tejkal,Baran,Dvořák,Vystrčil, Adamička.

Tento zápas jsme jasně ovládli my. Soupeřům jsme nedali vůbec žádnou šanci dostat se k naší bráně.Střelecky se dnes prosadilo více hráčů.Jako první gól hned z první rozehrávky dal Ivo Tejkal.Ten dal dnes 4 góly. Jako další zvýšil skóre svým hatrikem Martin Veselý a Lukáš Schwarz. Dnes musíme pochválit i Marka Procházku který se jako zkušený obránce dnes dvakrát prosadil svými góly. Soupeře jsme jednoznačně přehrávali. Pochvalu zaslouží i naše kapitánka Bára která dnes dvakrát nahrála na góly. Všichni hráči dnes do zápasu dali všechno,i když některým pořád chybí rychlost.

V tomto týdnu jsme odehráli celkem 3 zápasy a ve všech třech jsme vyšli jako vítězové. Pro některé hráče to bylo fyzicky těžké,ale v týmu máme několik zkušených hráčů,kteří dokázali hrát bez střídání a dali do soubojů maximum.

Rodičům děkujeme za podporu a fandění.

Trenér: Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.