8.kolo Kahan/Zbraslav - FK Znojmo ml.žáci 1:2 (1:0)

Góly: Sáblíková,Dvořák

V sobotu 7.10.2017 se konalo další kolo krajské soutěže mladších žáků.Tentokrát jsme zajížděli do Zbýšova na utkání s týmem Kahan/Zbraslav.

Sestava: a hodnocení utkání

Rybníček-Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Štancl,Zezula,Veselý,Vystrčil,Dvořák,Horecký, Adamička.

První poločas byl po herní stránce velikou katastrofou.Hráči se na hru vůbec nesoustředili,neběhali a opět se nechali strhnou hrou soupeřů .Tentokrát nás vůbec nedržela obrana a proto jsme více bránili než útočili.Nedokázali jsme si rozehrát a když už jsme se dostali do útoku nedokázali jsme vstřelit gól.Několik šancí jsme trefili pouze do brankáře.O přestávce jsme si vyříkali chyby, které jsme dělali. Do druhého poločasu jsme už nastoupili s cílem výsledek zvrátit na svoji stranu.Do první šance se dostal Veselý,ten ale opět trefl jen brankáře ale k odražené střele se dostala naše kapitánka Bára a ta už bránu neminula.Skóre tak srovnala na 1:1. Tento gól nás nakopl a my začali konečně bojovat,posledních 5 minut už jsme jeli nadoraz,kdy se k míči dostal Martin Dvořák a přesnou střelou z dálky přehodil brankáře.Poslední minuty jsme už udrželi vedení .Výborně dnes ve druhé polovině zachytal Vítek Rybníček,který nám i několik tutovek zachránil.Tento výsledek jsme si doslova vydřeli.Jen škoda že jsme nebojovali už od první poloviny.Cenné tři body si vezeme a jsme za to velmi rádi.

Trenéři: Kučma Pavel,Balada David,vedoucí týmu Jiřina Veselá.