Finálové kolo halové ligy mladších žáků v Ivančicích.

V neděli 4.3.2018 se konalo poslední finálové kolo halové ligy mladších žáků v Ivančicích.Tým FK ZNOJMO(ORANŽOVÁ) se postupně utkal s týmy Bosonoh, Tuřan a Medlánek 2006. Ve všech třech zápasech se ani jednou nepodařilo zvítězit a tak v konečném pořadí skončil tento velmi mladý tým na 16.MÍSTĚ.

Výsledky a hodnocení

Tuřany – FK Znojmo  4:1    Gól - Prycl

Medlánky 2006 – FK Znojmo  4:0

Bosonohy – FK Znojmo 4:1    Gól - Prycl

Hodnocení celého turnaje

Výsledkově nám finálové kolo to opět nevyšlo, ale to jak už jsme dříve hodnotili, šlo nám v tomto turnaji především o herní projev a hlavně nás zajímala konfrontace hry proti starším ročníkům. Kluci měli možnost nabrat velké zkušenosti. Pozitivní bylo, že jsme herně obstáli, dokázali se v každém utkání dostávat do šancí, měli jsme velmi dobré pasáže jak ve hře, tak i v kombinaci,ale v koncovce nám ještě chyběl potřebný klid. Co se týče nasazení tak všichni kteří se těchto turnajů zúčastňovali měli maximální přístup v bojovnosti a nasazení. Nás trenéry navíc těšil i fakt že nás kolegové ostatních týmů chválili za sympatické výkony což je pozitivní do další práce. Věříme, že nás tento turnaj posunul opět kousek dál v našem fotbalovém růstu.

Děkujeme ještě jednou všem našim hráčům za jejich výkony, rodičům za podporu v celém turnaji. Domácím pořadatelům děkujeme za skvělou organizaci této zimní halové ligy!!!!

Trenéři. Martin Prycl, Petr Štancl a Kamil Horecky,