14. kolo FK Znojmo ml.žáci – Pohořelice 6:2 (3:1)

Góly: Prycl,Tejkal 2,Dvořák,Veselý 2

V sobotu 28.4.2018 se konalo další kolo krajské soutěže mladších žáků. Hrálo se na domácím hřišti proti týmu z Pohořelic.

Rybníček-Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Pavlačka,Prycl,Veselý,Tejkal,Veselá,Dvořák, Adamička,Vystrčil.

V úvodu zápasu jsme si vytvořili několik šancí,ale nedokázali jsme přesně zakončoval.Asi v 10 minutě krásně zatáhl míč před bránu Tadeáš Lichevník ,přihrál Filipovi Pryclovi a ten přesně zakončil do soupeřovi brány.Pak už byla vidět na hřišti naše převaha.Ze zálohy se snažil Veselý připravovat šance pro útočníky ale ti šance před bránou zahodili,nejvíce spálených šancí měl Ivo Tejkal. Nakonec ale střeleckou smůlu prolomil a dvěma góly přispěl k naší výhře.Dnes odehrál dobře Martin Dvořák,který se taky střelecky prosadil.Nakonec ještě dvakrát skóroval Martin Veselý .Konečný stav byl 6:2.Dnes musíme pochválit Tadeáše Lichevníka a také Honzu Vystrčila,kteří nás mile překvapili předvedeným a odmakaným výkonem.

Dnešní výkon celého týmu byl výborně odehraný až na malé chyby to byl dnes odmakaný zápas celého týmu.

Rodičům děkujeme za podporu a fandění!!!

Trenéři: Kučma,Štancl,vedoucí týmu Veselá