18.kolo FK Znojmo ml.žáci - FKM Kahan Zbraslav 2:2 (0:1)

Góly: Lichevník, Veselý,

V sobotu 26.5.2018 se konalo další krajské kolo mladších žáků.na domácím hřišti jsme se utkali s týmem Kahanu.

Rybníček-Procházka,Lichevník,Sáblíková,Veselý,Dvořák,Tejkal,Štancl,Vystrčil,Adamička,Pavlačka,Veselá.

Začátek prvního poločasu jsme byli aktivnější my. Soupeře jsme zatlačili na jejich polovině .Šance které jsme měli při střelbě na bránu skončila buď v rukou gólmana nebo jsme trefovali jen tyčky.Do konce prvního poločasu jsme ale udělali chybu a míč se nešťastně odrazil od našeho hráče a soupeř byl rázem ve vedení.

Druhý poločas jsme už šanci na gól vytvořili,kdy po pěkné akci se trefil Lichevník. Stav byl srovnán na 1:1.Další šance kdy jsme ohrozily soupeře svými střelami na bránu bohužel opět skončily jen v rukou gólmana hostů.Nakonec se ale přeci jen zadařila a do vedení nás pěknou střelou poslal Veselý. Dnes musíme vyzvednou Honzíka Vystrčila,který dne s výborně zaskočil za chybějícího obránce Honzu Marečka.Odehrál velice dobře svůj post obránce. Do hry se dnes zapojila i nejmladší hráčka Janča Veselá ,která udělala na hřišti pozdvižení kdy obehrála dva vysoké hráče Kahanu,ale na zakončení chybělo štěstí.Míč skončil pouze v boční síti. Zbývala poslední minuta do konce zápasu a my v obraně opět utvořily chumel před brankářem a dali jsme si už druhý odražený vlastní gól.Zápas tak skončil remízou. Hráči si ale zaslouží pochvalu za odmakaný výkon,jen štěstí dne stálo na straně soupeře.