19.kolo FC Dosta Bystrc - FK Znojmo ml.žáci 0:16 (0:5)

Góly: Lichevník 3, Veselý 3, Vystrčil 2, Mareček, Adamička 3, Dvořák, Veselá, Procházka, Rybníček

V sobotu 2.6.2018 odehráli mladší žáci své předposlední utkání krajské soutěže .Tentokrát jsme zajížděli do Brna změřit síly s týmem FC Dosta Bystrc.

Rybníček - Vystrčil, Mareček, Procházka, Lichevník, Sáblíková, Štancl, Veselá, Veselý, Dvořák, Adamička.

Dnešní zápas jsme hned od začátku měli po herní stránce převahu. První poločas jsme sice nehráli úplně naplno a zahazovali některé tutovky,ale ve druhém poločase už jsme rozjeli svoji hru a soupeře jasně přehráli. Dnes bylo mnoho střelců. Výborně se do sestavy zapojila nejmladší hráčka Janča Veselá která si dnes připsala gól a asistenci.Krásnou přihrávkou našla svého bratra Martina a ten s přehledem proměnil. Dnes musíme vyzvednou Mílu Adamičku který dnes podal výborný výkon a dal svůj první hatrick v sezóně.Také se mu za to dostalo od fanoušků hlasitého potlesku a i my trenéři jsme z jeho gólů byly potěšeni.Výborně také odehrál Honzík Vystrčil a svými dvěma góly se zapsal do tabulky střelců.Po třech gólech dal i Tadeáš Lichevník a Martin Veselý.Pochvalu také zaslouží za neúnavnou bojovnost Marek Procházka,který vždy na hřišti bojuje jako o život.Několik šancí měla i naše kapitánka Bára ,ale dnes ji nebylo přáno.Poslední gól přidal i náš gólman Vítek Rybníček.Dnes jsme měli o poznání slabšího soupeře,ale nikdy nesmíme i takového soupeře podcenit.Kluci si výborně zahráli a dělají nám trenérům jen radost.

Za týden nás čeká poslední kolo na které se musíme připravit,abychom sezónu dotáhli s úspěchem do konce.

Rodičům děkujeme za podporu a fandění!!!

Trenéři: Pavel Kučma, Petr Štancl,vedoucí týmu Jiřina Veselá