2.kolo FK Znojmo A – TJ Rajhradice 0:0

Sestavy a hodnocení utkání

FK Znojmo:

Doleček – Adámek (71´ Vašíček), Šťáva, Kubošný – Dušek (29´ Bálka), Zimek, Procházka, Dufek – Svatoš, Železný (76´ Paseka), Németh

TJ Rajhradice:

Vážan – Sedlák, Benda, Urbánek, Kouřil, Doležel, Rozum, Smutný (83´ Kačeriák), Šindelek (89´ Škubica), Navrátil, Pánek

Trenér Jarda Ludvík

To, co jsme předvedli v první půli, je pro mě obrovské zklamání. Něco jsme si v kabině před zápasem o našem přístupu řekli a bohužel tam to taky zůstalo… My prostě některé věci nechceme dělat a odmítáme se přizpůsobit potřebám týmu. Tak smutný a bezradný jsem už dlouho nebyl… Soupeři jsme doslova umožnili, aby si s námi dělal co chtěl a jenom díky famóznímu výkonu našeho brankáře nebylo o půlce po zápase. V druhé půli jsme se už výrazně zlepšili, ale neskutečně nás trápí základní nedostatky, které jsou výrazně ovlivněny naší osobní nezodpovědností a nesoustředěností. Měli jsme šance, mohli jsme vyhrát, ale vzhledem k první půli je pro nás tento bod opravdu velmi cenný.