7. kolo FK Znojmo A – SK Slatina 0:4 (0:3)

Branky: 23´ Kříž, 25´+ 38´+ 90´ Mikšíček

ČK: 66´ Dufek (FK Znojmo)

Utkání skončilo nakonec 3:0 kontumačně pro neoprávněný start hráče Slatiny

Sestavy a hodnocení utkání

FK Znojmo:

Doleček – Kafka, Šťáva, Veselý (46´ Kubošný) – Dušek, Zimek, Procházka, Dufek – Černý (46´ Samek M.), Železný (71´ Rolník), Németh (46´ Vašíček)

SK Slatina:

Dittert – Nedoma, Válka, Shromáždil (71´ Cimbálník), Juráň, Kříž, Mikšíček, Unzeitig, Nos, Koš, Klimeš

Trenér Jarda Ludvík

Dnes o výsledku utkání rozhodl náš tragický výkon v prvním poločase. Toto bylo ovlivněno dvěma základními aspekty. První je mé velmi špatné rozhodnutí o základní sestavě. Není se za co skrývat, chybu přiznám, dnes jsem se prostě hrubě netrefil. Druhý je katastrofický výkon hráčů na hrací ploše. Hosté nás jednoduše přehráli jenom svou chutí a přístupem. Jejich nasazení a hlavně přístup všech hráčů byl úplně diametrálně odlišný než u nás. Toto mužstvo prostě chtělo. Druhou půli jsme se sice výrazně zlepšili, ale pokud neproměníme takové dvě obrovské šance, tak nemůžeme pomýšlet na úspěch. Největším zklamáním je ale pro mě úplně něco jiného. A musím si pořádně promyslet, jestli má cenu pokračovat. Že diváci a lidi neznalí vnitřního prostředí jenom kritizují, to je v pořádku, to je normální, to je prostě v popisu jejich práce. Ale že z nejbližšího okolí se dozvím, že jediná chyba je, že měl hrát jeden nejmenovaný hráč, který nebyl mnou nominovaný na zápas, tak toto se mě obrovsky dotklo. Místo, aby se dotyční chytli za nos a ukázali na sebe, na to, jaký výkon předvedli, co udělali pro to, abychom uspěli, tak jenom umí hledat chyby jinde. A přiznávám, že toto mě neskutečně dostalo a nedokáži vůbec pochopit, jak po takovém hrozném výkonu, může někdo hledat chyby jinde než u sebe. Pořád si namlouvám, že jsme na jedné lodi, že chceme to stejné, ale není to pravda. Nechceme!