26. kolo FK Znojmo A - Líšeň B 1:0 (0:0)

Gól - Železný Petr

Sestava: Vítámvás - Dufek, Štáva, Rehberger, Kubošný, Bohdálek, Železný P., Ostrý, Procházka, Balík, Németh.

Náhradníci: Samek M., Bálka, Gavelčík, Lehocký, Wrana, Rehberger Marek.

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Samek J.

V posledním zápase sezóny a bohužel i v posledním zápase 1.A třídy kluci porazili silnou Líšeň. Naše mužstvo celý zápas makalo a dřelo, jak se říká lidově jezdilo po zadku. Bylo vidět, že kluci bojovali o záchranu v soutěži až do závěrečného hvizdu rozhodčího, protože jenom výhra nám zabezpečovala naději se zachránit. Rozhodlo se v odpoledním zápase kdy Miroslav remízovala ve Slatině a to jim stačilo k záchraně v soutěži (rozhodl lepší vzájemný zápas). Dnes po dlouhé době nastoupil náš brankář Luboš Vítamvás a byl v celém zápase oporou týmu. Podržel nás několika výbornými zákroky a také dirigoval a hecoval náš tým. Dnes o výhře rozhodl jediný gól, který vstřelil náš kapitán a rovněž opora týmu Petr Železný, po krásném centru od Jirky Dufka hlavou do šibenice. Dnes mile překvapili i mladí kluci z dorostu Tomáš Rehberger a Kamil Bohdálek. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za kolektivní výkon.

Přejeme klukům hezkou dovolenou a teď je potřeba si odpočinout a nabrat nové síly na další sezónu. V nové sezóně se budeme snažit dát dohromady zkušené hráče s mladými hráči a zabudovat do kádru hodně kluků z dorostu a společně trénovat.