4. kolo FK Znojmo A – Blížkovice 4:0 (2:0)

Góly – Vašíček 2x, Németh, Pavlík,

Sestava: Vítamvás - Samek J., Šťáva, Dufek, Balík, Železný P., Ostrý, Rehberger T., Krejčí, Vašíček, Németh.

Náhradníci: Poláček, Samek M., Škubal, Lehocký, Pavlík, Blažíček, Kotáb.

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Samek J., Lattner J.

Získali jsme v domácím prostředí důležité 3 body. V tomto zápase jsme si vytvořili hodně brankových příležitostí. Rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší ale některé situace jsme špatně vyřešili. Hlavně v druhém poločasu jsme měli možnost hostující tým několikrát přečíslit. S vítezstvím 4:0 jsme spokojeni a doufáme, že toto vítězství potvrdíme v dalším domácím zápase v neděli proti Újezdu. Dnes se střelecky dařilo Martinu Vašíčkovi, který vstřelil dvě branky. Po neproměněné penaltě byl pro nás Vašounův gól na 3:0 důležitý. Jeden gol dal Peťa Németh po hezké nahrávce od Jirky Dufka. A čtvrtý gól dal Radek Pavlík po narážce s Milanem Samkem. Dnes se dá vyzdvihnout výkon celé obrany včetně našeho brankáře, který si připsal druhé čisté konto v této sezóně.

Program tohoto týdne: Zápas v neděli: FK Znojmo A - Újezd v 16:00

Jaroslavice - FK Znojmo B V 16:00