Sestava hodnocení utkání

Sestava: Vítamvás - Samek J., Šťáva, Rehberger T., Procházka, Ostrý, Železný P., Dufek, Balík, Krejčí, Vašíček.

Náhradníci: Samek M., Lehocký, Németh, Poláček, Pavlík, Kotáb.

Řekli po utkání trenéři : Železný M., Samek J.

Tento zápas proti prvnímu týmu tabulky se nám těžko hodnotí. Byli jsme jasně lepším týmem ale bohužel nemáme z tohoto zápasu ani bod. Rozhodující moment zápasu byl, že naše vedení 1:0 jsme nedokázali navýšit, protože jsme měli stoprocentní šance jak se říká lidově tutovky. Dnes soupeř během 5 minut od 65 minuty do 70 minuty otočil zápas ve svůj prospěch a vytěžil z minima maximum a veze si od nás tři body. Dnes dal gól náš nejmladší hráč na hřišti Mára Balík, když šel nebojácně do souboje s hostujícím brankařem a tento souboj vyhrál a dal gól hlavou. Škoda, že neproměnil ještě svou druhou šanci, když přehazoval brankaře a jeho střela skončila těsně vedle tyče. Ještě jsme v závěru utkání si vytvořili velký tlak a zahrávali jsme tři rohové kopy a vytvořili jsme si z nich šance. Z jednoho rohu soupeřův obránce dal ruku a měli jsme kopat pokutový kop ale pan rozhodčí to videl úplně jinak, tak jak většinu sporných situacích. Musíme se s tohoto zápasu rychle oklepat a hlavně podat kvalitní domácí výkon i ve venkovních zápasech. Dnes se dají vyzvednout výkony mladíků Marka Balíka a Michala Krejčího.