5. kolo FK Znojmo B - Jezeřany 1:0 (0:0)

Gól - Pavlík,

Sestava: REHBERGER M. - PASEKA J.PĚNKAVA T.ml. BENDA L. PAVLÍK R. ŠKUBAL O. ČERNÝ D. KUBÁLE D. BÁLKA M. SAMEK J. OBŮRKA L.

Náhradníci: ADÁMEK M. BLAŽÍČEK J. POLÁČEK O. ČECH M.KAFKA

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: KALINA LUKÁŠ - LATTNER JAN

K dalšímu mistrovskému utkání jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Jezeřan. Soupeř měl stejný počet bodů jako my, jednalo se o utkání sousedů v tabulce. Utkání od prvé minuty mělo náboj a myslíme si že se divákům muselo líbit. Do sestavy jsme zařadili dalšího našeho dorostence Oty Škubala který se skvěle předvedl a nebyla na něm znát žádná nervozita a naopak ukázal herní pohodu. Herní projev našeho týmu byl oproti minulému utkání o 70% lepší. Dobře jsme kombinovali, byli jsme v pohybu, chodili do zakončení až na proměnění šancí. Soupeř to nebyl vůbec lehký a to hlavně v první půlce. Hned na začátku utkání se nám zranil Dan Kubále (záda), a tak naskočil Jarda Blážíček V průběhu utkání jsme vystřídali všechny náhradníky. Svými zkušenostmi pomohli utkání dovest do vítězného konce Ondra Poláček a Michal Adámek. Dnes jsme podali kolektivní výkon doslova a do písmene jsme utkání vydřeli. Tato naše snaha byla po zásluze odměněna v 74.minutě brankou Radka Pavlíka kterému se celkově dnes hodně dařilo. V brance předvedl jistý výkon  Marek Rehberger. Velmi dobré utkání odehrál Jan Samek a byl dnes naším nejlepším hráčem. Obrana hrála spolehlivě a její hru dobře dirigoval Honza Paseka (až na tu neproměněnou penaltu). Je potřeba však tyto výkony ještě předvádět na hřištích soupeřů,kde se nám zatím tolik herně nedaří.