15.kolo FK Znojmo C - Inter Havraníky 3:3 (2:1)

Góly:Rohák,Pěna,Karlos -Smutný Drahoš 3.

Sestava a komentář k utkání

SESTAVA:Jeňa-Bendik,Kadla,Truhlik,Dosy-Dejv,Kempa,Rohák,Čáp-Pěna,Gavoš
NÁHRADNÍCI:Dalda,Vašek H,Karlos,Lupen,Přema,Laťas,Miloš Ř.

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:Hned v úvodu utkání vyrobil Kadla hrubku a prohrávali jsme 0:1.Do poločasu jsme si vytvořili několik šancí,ale uspěl jen Rohák hlavou a Pěna z penalty.Zaspali jsme i v úvodu druhé půlky a soupeř srovnal na 2:2.Podařilo se nám strhnout vedení opět na naší stranu.Tentokrát uspěl z blízka Karlos.Další šance jsme však zahodili a tak přišel trest.V 90. minutě si prudký centr srazil do vlastní sítě hlavou Kadla.3:3 konec.

PERLIČKY Z UTKÁNÍ:
KODLIK(asistent trenéra)Před zápasem:Čápe jelikož s námi dneska oslavíš své 50. narozeniny a přinesl jsi spoustu jídla a pití dostáváš kapitánskou pásku,tudíž si můžeš na place žvanit jak chceš.Kadla:No ale jen do chvíle než ho pošlu do prdele.

BENDIK (pravý bek 25. minuta):Kalimero já jsem dneska úplně mimo,neměl bych střídat?Kadla:Měl.

NÁHRADNÍCI (v poločase na střídačce)Bendik:Čápe my dva už se na plac stejně nedostaneme podej mě prosím tě tu balantinku.Čáp:Na a ještě skočím do kabiny pro chlebíčky.Lupen:Když už tam jdeš dones cigára.Laťas:A mně vem v hospodě jednu vychlazenou slivovici.

DEJV:(20.minut po utkání v kabině).Chlapi nevěšte hlavu,tak jsme prohráli no a co.Karlos:Ale my jsme remízovali 3:3.
Dejv:Aha to mi nějak uniklo.

JEŃA:Všechny tři góly nám dal jeden člověk.Je to Smutný.Kepma:A ještě k tomu Drahoš.

ROHÁK:Udělal jsem pro vítězství vše,ale srazili nás chyby v obraně,ale nebudu nikoho jmenovat.