19.kolo Olbramkostel - FK Znojmo C 1:1 (1:1)

Gól – Gavoš

Sestava a hodnocení utkání

SESTAVA:Jeňa-Dejv,Kadla,Dalda,Truhlik-Karlos,Rohák,Kempa,Čáp-Gavoš,Pospec.

NÁHRADNÍCI:Vašek Hol.Kodl,Přema,Laťas,Lupen.

OČIMA TRENÉRA:Velké hřiště,vedro a běhavý soupeř.Přesně tohle nás čekalo v tomto utkání.V první půli jsme domácího brankáře mockrát neohrozili.Na druhé straně Jeňa nejdříve chytl tutový gól,pak ho zachránila tyč a po chvíli střela z 20 metrů skončila po břevnem.1:0.To už se chytit nedalo.Před poločasem domácí gólman vyrobil hrubku při rozehrávce a Gavoš do prázdné branky srovnal na 1:1.Ve druhé půlce bylo vše obráceně.Domácí si v podstatě nevytvořili žádnou tutovku.To my jsme šance měli,ale.Vašek nejprve přestřelil branku a pak šel sám na brankáře a promeškal ten pravý okamžik k zakončení.Nutno dodat,že obě šance byli stoprocentní.Po faulu na Roháka jsme kopaly penaltu.Brankář však Kempovu nepříliš dobře umístěnou střelu vyrazil.Bohužel jsme ani další slibné akce nedotáhli do konce a tak vezeme z Olbramu bod za plichtu 1:1.Škoda.

PERLIČKY Z UTKÁNÍ:

LUPEN:Dnes jsem vzal na utkání svého syna Jáchyma,abych mu ukázal své fotbalové umění.Bohužel se na mě chlapec tak upjal,že mně nedovolil ani navléknout dres.Tak snad někdy jindy.

PŘEMA:Dnešní zápas prokaučoval trenér Sam,jelikož mě nasadil do hry pozdě.Co jsem mohl za 15 minut ukázat?

LAŤAS:Dnešní remízu zavinil trenér Sam,protože mě vypustil na plac pozdě.Co jsem mohl za 7 minut ukázat?Ani do ofsajdu jsem se nedostal natožpak do šance.

TRENÉR SAM:Za dnešní ztrátu dvou bodů může Kalimero..V poločase totiž poté co vykouřil cigaretu namíchal speciální iontový nápoj,který je znám u nás na hřišti pod obchodním názvem šakalí dech.Zapomněl však do něj nasypat střelný prach a proto jsme byli druhou půlku v koncovce tak jaloví.

KEMPA(při cestě domů):Same zastavte mně na pražský jdu do Gránic.Jeňa:Vole ty se deš oběsit kvůli tý zahozený penaltě?Kempa:Ne jdu ke Spáleňáku na pivo.