Okresní přebor starší přípravky:

Sestava výsledky a hodnocení turnaje

FK Modrá:Štěpán Vlček,Maty Vašíček,Ondra Štacha,David Papoušek,Viktor Skopal,Deniska Marečková,Janča Veselá,Kuba Mareček,Dominik Král,Tom HoreckýMartin Lichevník

FK Oranžová:Lukáš Kaidl,Radek Záhora,Alesh Foster,Peťa Bueno NGuyen,Jirka Trčka,Patrik Varga,Sam Kocáb,Filip Prycl,Tobik Kaidl,Dan KubáleKmeť Tom,Maty Štancl

FK Modrá-Přímětice 12:5 góly:Horecký3,Veselá4,Mareček2,Lichevník,Marečková,Vašíček

FK Modrá-Hluboké Mašůvky 10:3 góly:Horecký3,Papen3,Vašoun,Král,Marečková,Lichevník

FK Oranžová-Hluboké Mašůvky 9:3 góly:Záhora,Prycl5,Kocáb,Kubále,Foster

FK Oranžová-Přímětice 13:6 góly:Kaidlík Tobiáš,Prycl4,Štancl4,Varga,Kubále,Záhora,Bueno

Dnešní zápasy starší přípravky nám opět ukázaly v jaké kvalitě se nacházejí naše děti.Některé mile překvapily,ale na druhou stranu jsem zklamán z nasazení pár kluků,kteří dají najevo,že nehrají to co by chtěli a celý zápas odchodí,to zamrzí,protože si trenéři myslíme,že to děti hrají hlavně pro radost.Prosím rodiče,pokud své děti nutíte nebo prosíte aby šly na fotbal,nechte je raději doma,budeme spokojenější a šťastnější všichni.Máme zájem od rodičů z klubů z okolí,chodí k nám na tréninky(třeba teď v pátek)a jsou to výborní hráči,mají zájem,takže si myslíme,že je v našem klubu kvalita když je poptávka o naše tréninky!U nás mají otevřeny dveře všechny děti,jen opakuji hlášku pro rodiče,buďme soudní a nenuťme děti dělat sport který je nebaví a neumí,my vám to neřekneme,vy to musíte poznat sami. Jsme Fotbalový klub,ne pohybový kroužek!!

Dnešní zápasy odehrály děti v kvalitních intervalech,kdy byly chvíle kdy dominovaly a potom slabší chvilky.Absolutorium zaslouží Filda a Tom Horecký,kteří dnešní zápas vzali jako příjemnou zábavu,i když myslím,že Filda mohl spoustu situací řešit daleko lépe,ale jeho kvalita je někde jinde!Přidal k tomu jeho táta hláškou,Filda výborně,Luky tvůj gól!Marti trefný:-). Štěpa dnes zachytal v prvním zápase luxusně,druhý už byl od všech hráčů modrého týmu slabší,ale za první zaslouží Štěpán velkou pochvalu,bylo tam vše co gólman má mít.Vynikající výkon Janička,ta neustále maká a soupeři ji většinou naloží,nevím proč,pěkná holka:-),za čas jí budou nadbíhat!Deniska nepostradalný člen týmu,pokud bude pokračovat dál ve výkonech,napodobí Andrejku-bomba!Vašoun dnes nebyl úplně ve své kůži,možná tím že nebyl u mne v týmu,příště si tě Niky zamlouvám.Ondra s Viktorem si dnes odehráli své,i když od nich trenér čekal trochu víc,kluci máte na to.Papen dost dobrý,jen nebuď plašan. Kuba Domča Marťa,občas jste diváci,mákněte ať za vás nemusí druzí běhat,kluci fotbal je hlavně o běhání!! Lukyn v bráně v pohodě,až na deset minut druhého zápasu kdy jsem měl chuť tě zabít!Bueno kvalita,i když někdy řeší přechod do útoku nesmyslně a hned to ví a ztuhne když zjistí chybu:-).Tom vynikající,přesně hraje to co jako trenér chci,hrát fotbal!!! Spousta gólů jde z jeho strany,ale Tom hraje fotbal,snaží se udělat kličku a řešit to fotbalově,že to nevyjde není vůbec důležité,je tam snaha hrát a udělat kličku,odkopnout balón nebo nahrát jde,to je naučíme ve 12 nebo 13 letech,ale kličku,tu se musí naučit sami a to je teď dokud jsou malí.Takže Tome super!Jurda ještě víc makat,běh je trošku problém,ale na druhou stranu jseš dobrý týpek který podává lepší výkon než který bych čekal.Paťas je typ hráče který miluji(hráč jako Já :-))dříč dříč dříč.Rád si ho beru na zápasy,je to prototyp hráče,který na hřišti vypustí duši,fakt smekám.Ráďa skvělý útočník,dokázali jsme ho zkrotit a dnes nám naši důvěru oplácí měrou vrchovatou,rád se dívám na jeho průniky,má výborné klamání tělem které by mohli kluci okoukat.Sam dnes dal gól i když byl zklamaný že nechytá.I já jsem byl dnes zklamaný ze Sama.Měl chvilky kdy hrál celkem slušně,ale bylo to i naopak.Prostě hroch,ví o čem mluvím. Tobík Dan (Pat a Mat,Tom a Jerry)dvojka k úsměvu.Dnes jsem je vzal na zápas a vyloženě nezklamali,ale čekal jsem,že když dostanou šanci hrát se staršíma klukama tak předvedou víc,nebylo to úplně ono,ale jsou malí(2010)tak věřím,že to bude příště lepší výkon.Maty dnes snad poprvé nechytal,nebylo to úplně špatné,ale pomalé!Ještě o trochu pomalejší tak Maty couveš!Zase musíme ocenit že dal brankář čtyři góly,kdyby ale střílel na sebe tak dva chytl,že?Nakonec nejkrásnější okamžik-Alesh dal dnes svůj první gól a všichni kluci z týmu to oslavili,protože se snažili aby se mu to povedlo.Úkol splněn!

Děkujeme rodičům za pomoc s chystáním hřiště,brankami a celkovým přístupem a fanděním během zápasů.Účast ve venkovních zápasech se taky cení.Děkuji!

Trenéři:Skopal,Prycl,Kaidl