4.kolo Krajské mladší a straší přípravky

V sobotu 14.10. pokračovala již 4. kolem krajská soutěž mladších a starších přípravek. Tentokrát jsme zajížděli na hřiště Zbrojovky Brno, kde jsme se za krásného počasí utkali s domácím týmem Zbrojovky a Spartou Brno.

Sestava,výsledky a hodnocení

Mladší přípravka

Ludvík Matyáš - Jakeš Oliver, Varga Patrik, Vyroubal Adam, Marečková Denisa, Veselá Jana, Chaloupka Dominik, Vašíček Nicolas, Železný David.

Výsledky

FK Znojmo - Zbrojovka Brno - 7:8           Góly: Vyroubal 2, Chaloupka 2, Varga 2, Vašíček.

FK Znojmo - Sparta Brno - 14:6               Góly: Železný 7, Varga 2, Chaloupka,Vašíček, Veselá, Jakeš, Ludvík

Dnes jsme sehráli herně dva velmi dobré zápasy. V prvním utkání jsme se celý zápas se Zbrojovkou přetahovali o vítězství, ale nakonec právě soupeř byl tím šťastnějším mužstvem, který dokázal vsítit o jednu branku více. Utkání bylo velmi vyrovnané, soupeř dle očekávání kvalitní a bylo vidět, že oproti jiným zápasům bylo na vše méně času neboť nás soupeř velmi rychle dostupoval a hráči museli vše řešit pod větším tlakem. V tomto zápase se bylo pozitivní, že jsme za domácím týmem vůbec nezaostávali a byli mu více než vyrovnaným soupeřem

Ve druhém utkání jsme již měli od začátku převahu a potvrdili ji i góly. Výborně dnes zahrál Niky, který připravoval góly pro Davu téměř do prázdné brány. Všichni hráči se museli vyrovnat i z těžkým hrbolatým terénem, který nám několikrát přivodil nepříjemné chvilky. Všichni hráči dnes zaslouží pochvalu za bojovnost a touhu po vítězství.

Trenéři Leoš Ludvík a Milan Samek

Starší přípravka

Sestava:

Sokol P, Ngyuen P, Říha T, Prycl F, Horecký T, Záhora R, Polášek L, Papoušek D, Vyroubal A.

Výsledky

Zbrojovka Brno - FK Znojmo 26:2                   Góly Prycl, Vyroubal

Sparta Brno - FK Znojmo 3:19                         Góly -Prycl 7, Vyroubal 4, Horecký 5, Záhora 1, Polášek 2

Hodnocení:

V prvním zápase jsme se utkali s domácím týmem Zbrojovky, který byl herně úplně jinde než náš tým. Domácí byli výborní na míči i v kombinaci, navíc důrazní v osobních soubojích. To vše se projevilo na konečném výsledku. I přes to kluci statečně bojovali do poslední minuty. Za což jim patří velké DÍKY.

V druhém utkání jsme naopak nenechali nic náhodě a od první minuty jsme soupeře jasně přehrávali a v utkání dominovali hned od první minuty. Jsem rád, že si kluci zápas užívali herně i střelecky.

DĚKUJI CELÉMU TÝMU ZA BOJOVNOST I ZA PŘEDVEDENOU HRU.