Okresní přebor starší přípravky

V neděli 15.4.2018 proběhlo na našem hřišti další kolo okresní soutěže starších přípravek. Opět jsme měli ve hře dva týmy, které se postupně utkaly s Prosiměřicemi a Micmanicemi.

Sestava,výsledky a hodnocení

Ludvík Matyáš - Říha Tomáš, Kabourek David, Štacha Ondřej, Varga Patrik, Janda Michal, Kmeť Tomáš, Skopal Viktor, Vyroubal Adam, Vašíček Nicolas, Železný David.

FK Znojmo modrá - Prosiměřice - 4:7 Góly: Vyroubal 2, Železný 2

FK Znojmo modrá - Micmanice - 21:5 Góly: Varga 5, Vyroubal 4, Železný 4, Vašíček 3, Skopal 2, Kmeť, Janda, Štacha

Dnešní dvě utkání jsme herně zvládli. V prvním zápase jsme doplatili na naši gólovou neproduktivitu. I když jsme byli po většinu zápasu lepším týmem, tak ani ty nejvyloženější šance jsme nedokázali proměňovat. Naopak soupeř střílel velmi laciné góly po individuálních hrubých chybách, kterých se bohužel dopouštěli hlavně starší hráči tohoto týmu. Druhé utkání jsme se již dokázali i gólově prosadit a soupeře deklasovali vysokým počtem vstřelených gólů. Pochvalu dnes zaslouží hlavně hráči ročníku 2009, kteří předváděli spoustu pěkných kombinací a i když se jim v prvním utkání až tak střelecky nedařilo, tak kombinací a individuálními schopnostmi soupeře přehrávali. V brance dnes Maty předvedl několik dobrých zákroků, kdy včasným vyběhnutím zabránil soupeři ve skórování, když naše obrana nebyla zrovna dostatečně soustředěná.

Trenér Leoš Ludvík