Dohrávka 6.Kolo Hrušovany n/ Jev. - FK-Znojmo starší žáci 2 - 5 (2-2)

Góly : Dukát  1'  ,  Maďar  21'   -   Škubal  11'  +  24'  +  39'  ,  Procházka  66'  ,  Kroupa  69'  .

P6111305 1Naši žáci skončili v této sezóně na krásném druhém místě a díky tomuto umístěním si v příští sezóně zahrají Krajskou soutěž!!!!!!. Velká gratulace!!!!

Sestava a hodnocení po utkání

Kmotras - Hega - Servít Š. - Ondruš - Škubal - Kroupa - Železný M. - Palo - Kolařík - Ondra - Procházka - Herman - Pintera - Wrana - Koňařík - Peřinka - Auer - Nguyen - Janák .

V sobotu 11.6.2016 jsme dohrávali v Hrušovanech nad Jevišovkou odložené šesté kolo Okresního přeboru starších žáků.

Začátek utkání se nám vůbec nepovedl , již v první minutě hry  jsme  poprvé inkasovali.Soupeř nás nenechal ani rozkoukat a bleskurychle se ujal vedení.

Sice po deseti minutách se nám podařilo vyrovnat , ale byl to opět soupeř , který dokázal znovu našemu týmu  vstřelit vedoucí branku. Hra se vůbec nevyvíjela tak jak jsme si představovali před utkáním . Krátce po inkasované brance se nám sice podařilo srovnat , ale stále  to bylo z naší strany dost nervózní utkání.

Po přestávce jsme nastupovali s jasným cílem, vstřelit vedoucí branku a začít hrát naši hru. To se nám podařilo ve třicáté deváté minutě , ale i po  této vstřelené brance jsme stále byli nervózní a nedokázali jsme si vytvořit výraznější převahu. Soupeř se z naším vedením nechtěl smířit a svou důraznou hrou nám dával najevo , že v tomto utkání chce získat body. Na obou stranách  bylo dost šancí na vstřelení branky , ale bylo to naše mužstvo , které mělo větší štěstí a v šedesáté šesté minutě jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek. Byl to uklidňující gól , soupeř se sice ještě snažil  závěr utkání zdramatizovat ,ale i přes veškerou snahu  to byli znovu naši hráči , kteří ještě v poslední minutě hry, dokázali vstřelit pátou branku.

Domů si vezeme poslední tři body z této sezóny.

A to není ještě všechno,sobotní program nebyl zdaleka u konce.

Po návratu z Hrušovan ,nás čekalo ještě jedno důležité utkání  STARŠÍ  ŽÁCI  -  RODIČE

Není důležité kdo v tomto zápase zvítězil a kdo prohrál,ale jak se kdo bavil a jak si kdo užíval tohle závěrečné utkání,které bylo příjemnou tečkou za naší úspěšnou sezónou 2015/2016.

Po odehraném utkání následovalo závěrečné vyhlášení a  hodnocení celé naší sezóny podzim 2015 a jaro 2016 , které jak už bylo zmíněno pro naše mužstvo dopadlo velmi dobře.

Podzim 2015 Okresní soutěž žáků skupina A

9 x výhra

1 x prohra

Celkové skóre  82 : 11

1.místo

Jaro 2016 Okresní přebor žáků

8 x výhra

1 x prohra

1 x remíza

Celkové skóre  49 : 17

2.místo

Touto cestou bych rád poděkoval jménem obou trenérů , všem rodičům za podporu našeho mužstva a především všem hráčům za dosažené úspěchy v uplynulé sezóně a zároveň popřál mnoho dalších úspěchů do nadcházející sezóny.

Star ci ukonen 2016 2Star ci ukonen 2016 1

• Vaše IP adresa 54.224.102.26