9.Kolo FK Znojmo starší žáci – Rakšice 4 : 1 (4:0)

Star ci jaro 2016

Góly :  Procházka  16' + 32' ,  Škubal  24' ,  Koňařík  27' - Stadler  D.  50'

Sestava a hodnocení po utkání

Kmotras - Dušek - Hega - Servít Š. - Ondruš - Škubal - Ondra - Železný M. - Janák - Kolařík - Částek - Procházka - Palo - Kroupa - Vystrčil - Herman - Auer - Koňařík .

Řekli po utkání : Daniel Ondra  a  Milan Železný

Deváté kolo Okresního přeboru starších žáků jsme odehráli na domácím hřišti v Oblekovicích v sobotu 28.5.2016 .

Úvodní minuty tohoto utkání byli z naší strany dost nervózní a znovu se opakovali situace jako v předešlých zápasech , nedařilo se nám zakončit . Tato nervozita z nás trochu opadla až po první  vstřelené brance v 16 minutě , ale i tak jsme stále nedokázali zužitkovat vytvořené šance v prostoru před soupeřovou bránou. Byli jsme málo důrazní a míč nám stále odskakoval příliš od nohy .

V průběhu prvního poločasu se nám sice podařilo  vstřelit  čtyři branky ,ale stále jsme se herně trochu trápili.

Druhý poločas z naší stran byl herně o něco lepší ,ale i přesto se nám už nepodařilo přidat žádnou branku . Naopak soupeř dokázal využít naše zaváhání v padesáté minutě a radoval se ze vstřelené branky . Ve zbývajících minutách hry bylo na obou stranách ještě  pár šancí ,ale ani  nám a ani soupeři se již nepodařilo vstřelit žádnou branku .

Plán tohoto týdne

Pondělí - Středa - Pátek - trénink v 16:00 hod.

Mistrovské utkání v neděli 5.6.2016 začátek utkání ve 14:30 hod.      Tasovice  -  FK-Znojmo

Odjez  na utkání bude upřesněn na tréninku.

• Vaše IP adresa 54.224.102.26