8.Kolo Miroslav - FK Znojmo starší žáci 4 : 1 (4:1)

Góly : Kročil  10'  , Čech  14'  , Exl  30'  , Kratochvíl  34'      -   Procházka  13' .

Sestava a hodnocení po utkání

Kmotras - Hega - Servít Š. - Ondruš - Škubal - Ondra - Železný M. - Janák - Kolařík - Částek - Procházka - Palo - Wrana - Kroupa - Vystrčil - Svoboda - Vopravil - Dušek .

V neděli 22.5.2016  jsme odehráli osmé kolo Okresního přeboru starších žáků na hřišti v Miroslavi.

Bohužel toto utkání se nám příliš nepovedlo herně ani střelecky.Šance na vstřelení branky se nám opět nedařilo využívat a po vynucených chybách především v naší obraně jsme inkasovali zbytečné čtyři branky již v prvním poločase.

Sice na první  vstřelenou branku do naší sítě jsme dokázali ještě brzo odpovědět taky střelením branky do soupeřovy brány,ale další se nám nedařili vstřelit a ani nám to soupeř moc nedovoloval . Je škoda,že jsme schopní promarnit tolik šancí  na vstřelení branky a na druhou stranu dokážeme soupeři poskytnout tolik možností ,aby skóroval.

Snad jsme se z tohoto utkání dost ponaučili a další zápasy odehrajeme lépe soustředěni a s lepší bojovností a chutí po vítězství ,které nám v zápase z Miroslaví hodně scházelo.

Plán tohoto týdne

Středa - Pátek - trénink v 16:00 hod.

Mistrovské utkání v sobotu 28.5.2016 začátek utkání ve 14:30 hod.      FK Znojmo starší žáci    -     Rakšice

Sraz na hřišti FK Znojmo  ve 13:45 hod.

CELKEM199671

• Vaše IP adresa 54.225.39.142