7.Kolo FK Znojmo starší žáci - Jevišovice/Višňové 6 : 1 (3:1)

Góly : Procházka  1' + 25' + 63' , Železný M.  33' pen. , Palo  42' , Škubal  62'       -     Hoch J.  34'

Dušek - Hega - Servít Š. - Ondruš - Škubal - Ondra - Železný M. - Auer - Kolařík - Částek - Procházka - Palo - Wrana - Koňařík - Peřinka - Svoboda - Janák - Kroupa - Vopravil - Herman - Mguyen M.

V sobotu 14.5.2016 jsme odehráli sedmé kolo Okresního přeboru starších žáků na domácí půdě se soupeřem  Jevišovice/Višňové.

Toto utkání se začalo od první minuty hry lépe vyvíjet v náš prospěch,když ještě neuběhla ani první minuta a už jsme dokázali skórovat. Jenže  tohoto momentu překvapení jsme nedokázali využít a začali jsme se trápit , nedařilo se nám vůbec zakončovat z vytvořených šancí, kterých jsme měli nepočítaně. V pětadvacáté minutě se  nám naskytla jedna z dalších šancí a tu dokázal Rosťa Procházka bez zaváhání proměnit a bylo veseleji. Za dalších osm minut nám nabídl rozhodčí penaltu po nedovoleném zákroku ve velkém vápně. Míč si připravil na značku pokutového kopu náš kapitán Milan Železný ,který ji bez zaváhání proměnil. Soupeř měl v prvním poločase taky pár šancí na skórování , ale dokázal využít tuto možnost pouze jednou a to těsně před koncem prvního poločasu.

Druhá půlka hry  se odehrávala téměř ve stejném scénáři jako ta první. Sice jsme dokázali soupeři nastřílet ještě tři branky a toto utkání vyhrát, ale zároveň nemůžeme být spokojeni s využíváním šancí na vstřelení branky,kterých jsme  v tomto utkání měli požehnaně.

Doufáme ,že se z toho ponaučíme do dalších zápasů .

Plán tohoto týdne

Pondělí - Středa - Pátek - trénink  v 16:00 hod.

Mistrovské utkání v neděli 22.5.2016 začátek utkání v 10:15 hod.      Miroslav  -  FK Znojmo

Čas odjezdu bude upřesněn na tréninku.

CELKEM199671

• Vaše IP adresa 54.225.39.142