5. kolo FK Znojmo starší žáci - Tasovice 6:1 (3:1)

Góly: Procházka 7'+15', Palo 18', Částek 55'+58', Železný M. 65' pen. - Furik J. 25'

Dušek - Hega - Servít Š.  - Ondruš - Škubal - Ondra - Železný M. - Soukup - Kolařík - Částek - Procházka - Hřib - Kroupa - Auer - Koňařík - Svoboda - Janák - Vopravil - Palo .

Páté kolo Okresního přeboru starších žáků jsme odehráli v sobotu 30.4.2016 na domácí půdě s týmem z Tasovic.

Naši borci do samotného začátku hry měli jednoznačnou převahu nad soupeřem a vytvářeli si spoustu šancí ,které ne však vždy dokázali s dostatečným důrazem dovést do úspěšného konce . Ale i přesto se jim podařilo v prvním poločase třikrát skórovat a mohlo se hrát na jistotu. Do konce prvního poločasu se podařilo i soupeřovi vstřelit jednu branku (3:1).

Druhý poločas se odehrával v podobném scénáři.Soupeř sice vícekrát ohrozil naši bránu,ale tyto šance na vstřelení branky vždy úspěšně likvidoval bravurními zákroky náš spolehliví gólman Patrik Dušek ,kterému náleží pochvala za super výkon v utkání ve kterém náš tým několikrát podržel.

Ve druhém poločase jsme dokázali stejně jako v tom prvním, skórovat taky třikrát a zápas jsme tak dotáhli do vítězného konce.

V tomto utkání předvedli výbornou hru  hráči Procházka Rosťa  , Částek Luboš  , Palo Zdeněk , Škubal Ota  a v neposlední řadě Železný Milan ,který nezaváhal při nařízeném pokutovém kopu a s chladnou hlavou ho proměnil .

Plán tohoto týdne:

Pondělí  -  Středa  -  Pátek  - trénink v 16:00 hod.

Mistrovské utkání v neděli 8.5.2016 začátek utkání v 10:00 hod.   Hrušovany nad Jevišovkou  -  FK Znojmo .

Čas odjezdu bude upřesněn na tréninku.

• Vaše IP adresa 54.224.102.26