4. kolo Rakšice - FK Znojmo starší žáci 3:7 (1:4)

Góly: Štolpa 12' + 69', Stadler  50' - Wrana 9', Procházka 11'+18'+33', Škubal 38' + 41' + 66'

Dušek - Hega - Servít  Š.  - Ondruš - Škubal - Ondra - Železný  M.  - Soukup - Kolařík - Částek - Procházka - Hřib - Kroupa - Auer - Koňařík - Vystrčil - Janák - Wrana - Nguyen  M .

V neděli 24.4.2016 jsme odehráli zápas 4.kola na hřišti soupeře v Rakšicích.

Do Rakšic jsme odjížděli s jasným předsevzetím ,získat na hřišti soupeře plný počet bodů.

Již od samotného úvodu hry jsme na soupeře zatlačili a vytvořili  si tak několik šancí. První střelecký úspěch jsme zaznamenali v deváté minutě a další branka nedala na sebe dlouho čekat( jedenáctá minuta 0:2). Soupeř sice krátce nato dokázal taky  vstřelit branku (1:2),ale naši borci stále předváděli výbornou hru a do konce poločasu soupeři nastříleli ještě další dvě branky (1:4).

Ve druhém poločase jsme stále předváděli výbornou hru a soupeře jsme i nadále přehrávali jak herně tak i střelecky . I přesto,že soupeř dokázal využít  pár našich chyb a skóroval,tak nám se stále dařilo držet  odstup rozdílem čtyř branek a dotáhnout zápas do vítězného konce.

Domů si vezeme zasloužené tři body. Díky kluci.

V tomhle utkání  bych rád vyzdvihl za výborný výkon a hattrick Otu Škubala a Rosťu Procházku ,dále je ještě potřeba pochválit  za výbornou hru Michala Wranu ,Šimona Servíta ,Milana Železného a Luboše Částka.

Plán tohoto týdne:

Středa - Pátek - trénink v 16:00 hod.

Sobota 30.4.2016  ve 14:30 hod.   FK Znojmo  -  Tasovice

CELKEM201032