2.kolo TJ Start Brno-FK Znojmo st.žáci 2:3 (2:1)

Vložené kolo Krajské soutěže žáků

Sestava a hodnocení

Prycl M.,Rybníček,Dvořák,Vojtěch,Hellinger,Mareček,Procházka,Hýbler,Krontorád M+M,Gazcio,

Veselý,Rytíř,Lichevník T.,Balada,Tejkal,Prycl F.,

Dnešní zápas nám dokázal proč je fotbal nejkrásnější hra na světě. Hned v úvodu zápasu ve 3. minutě vymyslel Krontík Marek průnikovku kterou zakončil střelou Ondra R. a bylo 1:0. Dlouho jsme se neradovali a soupeř snížil na 1:1. Poté byla hra v celku vyrovnaná, nebezpečné šance však byly spíše na naší straně, přesto šel soupeř v 31. minutě do vedení 2:1. V poločase jsme kluky nabádali,že se ještě musí porvat o vítěství. Hned na začátku druhé půle v 37. minutě se nám podařilo po rychlém útoku kdy Ondra R., vyslal Martina Krontoráda do úniku vyrovnat 2:2. Martina Krontoráda to byla první branka v soutěžním utkání za FK, gratulujeme. Postupně jsme měli stále více ze hry kluci bojovali a když se v 48. minutě náš kapitán Gazi postavil k přímému kopu povedenou střelou poslal náš tým do vedení 2:3.Soupeř se snažil zápas ještě zdramatizovat,ale kluci si již vítězství nenechali vzít. Oproti minulému zápasu bylo znát velké zlepšení, kluci se dostávali do šancí,rvali se o každý metr hřiště a hlavně vyhrávali osobní souboje a to byl základ úspěchu. Výborný kolektivní výkon ! Teď to musíme v neděli potvrdit na hřišti FC Medlánky kde budeme hrát na umělém povrchu,soupeř bude mít trochu výhodu, ale když k tomu kluci přistoupí jako dnes mohli bychom být úspěšní.

Trenéři: Hellinger,Prycl,Rytíř,