7.kolo FK Znojmo St.žáci - FK Drnovice 1:1 (1:0)

Dohrávka

Sestava a hodnocení

Prycl M.,Rybníček,Vojtěch Hellinger,Mareček,Lichevník T.,Gazsio,Krontorád M+M,Hýbler,Veselý,

Rytíř,Procházka,Balada,Duhajská,

Dnes jsme v dohrávce 7. kola hostili tým FK Drnovice a vzhledem k tomu že Drnky jsou na první příčce naší soutěže chtěli jsme navázat na povedený výkon z minulého kola, což se nám povedlo,ale pojďme od začátku. Hned v úvodu zápasu v 1. minutě jsme soupeře zaskočili ,kdy přesným pasem Gazi našel Martina Krontoráda a ten se nemýlil 1:0. To náš tým ještě více povzbudilo.Záhy jsme poznali proč jsou Drnky první,přesně kombinovali byli důrazní a v pohybu, ale pozor naši borci nezůstávali pozadu a soupeři se ve všech aspektech vyrovnali. Hra měla velmi vysoké tempo se šancemi na obou stranách,nejvíce z naší strany volala po gólu šance opět Martina Krontoráda. Gól již do poločasu nepadl.V poločasové přestávce jsme si říkali ,že snad kluci nemohou takové tempo vydržet až do konce. to jsme se ale mýlili !!!!! Soupeř sice v 39.minutě povedenou střelou vyrovnal na 1:1 a poté nastřelil z rohu ještě tyč ale potom se naši hráči vybičovali opět ke skvělému výkonu až jsme soupeře začali přehrávat.Rozhodčí pustil v průběhu zápasu tvrdší hru až se mu to začalo vymykat kontrole.Naše hráče to neotrávilo a snažili se zápas rozhodnout v náš prospěch.Žádná šance si již však neujala.V poslední minutě po našem okénku v obraně šel soupeř sám na branku, ale Rybňa vytáhl ligový zákrok a nedovolil soupeři zvítězit,odčinil tak gól který inkasoval po špatném postavení v brankovišti. Vzhledem k průběhu zápasu a kvalitě soupeře remízu bereme. Nevím koho dříve pochválit , prostě celý tým podal nadstandartní výkon ve filmové terminologii ve vysokém rozlišení 4K Ultra HD. Tak si to v sobotu z opakujeme co BORCI !!!,přivítáme opět na domácím hřišti tým Žijeme hrou z Brna (Kunštát). Na závěr bychom chtěli poděkovat divákům, kteří nám udělali skvělou domácí kulisu.

Trenéři: Hellinger,Prycl,Rytíř,