mir_b.jpgMiroslav B - IE Znojmo   3-0   (1-0)

Sestava:
Polášek (4) – Čech M.(7)  Kir (5) ,Holzbauer (5), Dufek J (5),-Samek (6), Hagenhofer (5), Chlubna (5) – Drmota (5), Čech P. (5),
Střídání – Dufek Jiří

V pátém zápase zimního turnaje jsme se utkali s béčkem domácího týmu účastníka okresního přeboru. V souboji s těžkým soupeřem se trenéři musely obejít hned o několik hráčů vinou zranění a nemoci (Mossmer, Kafka, Sovjak, Sedlák, Soukup). Pozvánku mezi dorostence přijal Holzbauer. Úvod zápasu vůbec nevyšel brankáři Poláškovi, kdy si srazil míč směřující vedle branky do vlastní sítě 1-0. To běžela druhá minuta utkání. Z toho momentu jsme se oklepali až kolem desáté minuty. S mírným větrem v zádech jsme byly až do konce poločasu velmi vyrovnaným soupeřem domácích. Mrzet nás mohou neproměněné slibné šance Drmoty, Chlubny a Čecha. Domácí si v první půli vytvořili také několik závarů před naší brankou. Když se neujal ani průnik a následná střela Samka skončil první poločas těsným vítězstvím domácích.
mir_b2.jpgVe druhé půli převzali domácí hru do své moci a přitlačili naše mladíky na svou půlku. Nebyli jsme schopni míč podržet a problémy nám děla i protivítr. Bylo otázkou času kdy inkasujeme druhý gól. Ten přišel v 60 minutě   2-0. Naši se v té chvíli dostávali na půlku soupeře sporadicky. Největší šanci na vstřelení branky měl Drmota, který se šikovně protlačil mezi obránci a v samostatném úniku  místo nahrávky do prázdné branky Čechovi volil bombu do rukavic domácího gólmana. Třetí gól padl v závěru utkání.

Samek Milan trenér:
Věděli jsme že nás na velmi dobře připraveném terénu čeká těžké utkání. Nebýt hrubé chyby Poláška byl jsem s herním projevem v první půli spokojen. Škoda jen těch neproměněných šanci. Druhá půle byla už jasně v režii domácích hráčů. Klukům se nedařilo podržet míč ve středu hřiště a problémy nám dělal místy silný vítr.