Fotbal Jevišovice B - IE Znojmo B 3:6 (1:1)

Fotbal Jevišovice B - IE Znojmo B 3:6 (1:1), góly - 3x Meister (1x pen.), 3x Kabátek

Sestava IE Znojmo B:

Krčál, Logr, Navrkal. Pojer Michal, Pavelka, Kabátek, Dočekal (Poláček), Truhlář, Jakub (Holzbauer), Pojer Miloš (Vašíček), Meistr.

Domácí prohráli dvě úvodní utkání jara, proto chtěli už konečně získat první body. Trenér Samek zvolil taktiku, hrát ze zajištěné obrany, do ničeho se nepouštět a čekat, co vymyslí domácí. Od úvodních minut se nám dařila hra po zemi. Domácí zvolili taktiku nakopávané míče, ve předu měli vysoké útočníky. Jeden z mnoha nakopnutých míčů propadává naší obranou, vybíhám z vápna a hostující záložník mě trefuje do hrudi a míč jde do autu. Po střetu s ním, domácí hráč leží a svíjí se bolestí, jako kdybych mu zlomil obě nohy. Já se ho ani nedotkl...Smile Naše první gólová příležitost končí brankou Jakuba, ale bohužel sudí jsou proti - ofsajd, který nebyl. My jsme nekompromisní v dohrávání soubojů, každý zákrok dohráváme až do konce. Po několika slovních výměnách s rozhodčím musel náš trenér opustit místa vyhrazené pro trénéry a usedl na lavičku pro diváky. Kormidla se ujal zkušený borec Drda... Uděluje pokyny a už se nemůže dočkat až sám sebe vystřídá...Naše druhá šance začala u Nafkeca, který posunul míč do středu hřiště, tam si narazil Dalda s Kabošem, ten posílá do běhu Milošovi, centr do vápna a Luboš trefuje ležícího brankáře do nohy. Domácí zahrávají několik nebezpečných přímých a rohových kopů, kolem našeho vápna. Naše obrana zatím pracuje velice dobře. Rychlá kombinační akce končí faulem ve vápně na Jakuba, Sudí neváhá a píská penaltu. Při absenci kapitána Ostrého je určen Luboš ke kopnutí penalty. Zvolil nekompromisní zakončení, trdou střelu pod břevno. Vedeme 0:1. Domácí nic nevzdávají a ženou se do útoku. Nám se moc nedaří plnit to, co jsme si před zápasem řekli, málo faulů kolem vápna. Je asi pět minut do konce prvního poločasu a Jevišovice zahrávají rohový kop. Střílený centr uklízí domácí hráč do naší sítě 1:1. Do kabin se odchází za nerozhodného výsledku.

Za zmínku také stojí podpora našich fandů, konkrétně hráčů z áčka Černoch, Kalimero a Rohák, kteří v rámci tréninku přijeli do Jevišovic na kolech.Cool

Sestava do druhé půle zůstala stejná. Od prvních minut jsme měli více ze hry. Po pěti minutách sáhl trenér Drda k prvnímu střídání, ze hry odstoupil Dalda. Po vybojovaném míči u rohového praporku přihrává Miloš Lubošovi a ten střílí na zadní tyč. Střela končí v síti, golman vůbec nereaguje a jen kroutí hlavou 1:2.Po nedorozumění v obraně domácích trestá opět Luboš střelou po zemi 1:3. Domácí vůbec nic nevymýšlí a všechny balony se snaží nakopávat až na hranici velkého vápna, tyto míče odehráváme do bezpečí. Velké chvíle Kaboše teprve přicházejí. Zahráváme rohový kop, Miloš kope na přední tyč, kde nejvýše vyskakuje Kaboš a hlavou zvyšuje na 1:4. Hra se odehrává ve středu hřiště, špatný odkop Michala Pojera kontroluje Arny ve velkém vápně, ale né moc důsledně, místo odkupu do autu nechá domácího útočníka vystřelit a ten snižuje na 2:4. Kombinujeme na půlce domácích a po několika přihrávkách je náš hráč faulován. K přímému kopu se staví Kodlik, posílá načechraný míč na malé vápno, golman zůstává stát na brankové čáře a pro Kaboše snadný úkol trefit bránu 2:5. Trenér domácích střídá golmana. V dalších minutách stejná situace, několik přihrávek a faul. Tentokrát se k míči staví Kaboš a z dobrých 30 metrů střílí přímo na bránu. Golman tuto střelu hodně podcenil a podběhl ji, míč se od břevna odráží za brankovou čáru 2:6. Domácí vhazují dlouhý aut do našeho vápna, ten Arny odehrává na roh. Bohužel nepokrytý hráč, spíše vypuštěný souboj a skóre se opět mění 3:6. V závěru ještě pár žlutých karet a sudí končí toto velice bohaté utkání na góly. Jsme rádi, že jsme Jevišovicím oplatili porážku a jdeme se pozdravit s našimi věrnými fandy......Laughing