19. kolo - IE Znojmo dorost - Suchohrdly - 6:1

IE Znojmo – Suchohrdly   6-1   (5-0), góly: Drmota 2x, Chlubna , Čech P., Dufek L.dsc01885.jpg

V tomto kole jsme na své hřišti přivítali celek Suchohrdel. Trenér Samek stále postrádal zraněného synovce Samka a tak na trávník vyběhla totožná sestava z minulého kola:

Sestava
Polášek (7) – Čech M.,(8)  Kir(7) , Moosmer (8),Šperl (8),Dufek L (9),-Hagenhofer (8), Sovjak (8), Chlubna(7) – Drmota(8) Čech P.(8),
Střídání - Soukup (7),Dufek J.,(7),Kafka(7),Sedlák(6).

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Kluci hráli s velkou chutí a na hře to bylo znát. Do vedení nás poslal útočník Drmota který si ve 13 minutě vybojoval na půlce soupeře míč postupoval s ním na roh velkého vápna jeho následná křižná střela skončila v šibenici hostující branky 1-0. Další šanci na gól mu zmařil praporek pomezního sudího. Na druhou branku si museli diváci počkat do 22 minuty kdy Petr Čech našel přesnou přihrávkou ve vápně Chlubnu který s přehledem skóroval 2-0. Naši mladíci předváděli nadále fotbal plný pohybu a nasazení,předvedli několik krásných fotbalových akcí kterým chybělo jen lepší zakončení. Jak se má zakončoval ukázal obránce Lukáš Dufek který v 31 minutě vyvezl míč narazil si s Petrem Čechem a své sólo s přehledem zakončil podél vyběhnuvšího gólmana 3-0. O čtyři minuty později opět krásná kombinace po ose Mossmer, Drmota a na konci Petr Čech dává míč do prázdné branky 4-0. V poslední minutě prvního poločasu se opět ukázala útočná dvojice Čech – Drmota kde si vyměnili role a do prázdné zakončil právě Drmota a ukončil tak velmi povedený poločas 5-0.
dsc01896.jpg Ve druhé půli jsme i nadále pokračovali v aktivní hře ovšem tempo hry poněkud pokleslo. Po gólu volali šance Chlubny a Petra Čecha. Trenér Samek poslal během prvních 15 minut druhé půle do hry všechny náhradníky. Naši borci si vytvořili několik šancí ale koncovka nebyla tak efektivní jako poločas první. Naopak hosté první nebezpečnou střelou v utkání dokázaly skórovat. Krásně trefený přímí kop skončil u levé tyče 5-1. Jediný kdo se ve druhé půli trefil do branky hostů byl střídající útočník Jan Kafka po přihrávce kapitána Mossmera a stanovil tak konečný výsledek utkání 6-1.

Řekli po utkání

Samek Milan trenér
Dneska jsem byl nadmíru spokojen s výkonem v první půli která přinesla z naší strany hodně dobrý výkon.Všichni hráli koncentrovaně s nasazením a kluci předvedli se několik krásných fotbalových akcí. Ve druhé půli jsme měli utkání pod kontrolou a v pohodě jsme  utkání dovedli ke třem bodům. Škoda jen že jediná střela hostů v zápase na naší branku skončila gólem v naší síti.