Gól- Kapitán 2x,

Ve 4.kole 1.A třídy k nám zavítalo v neděli 30.8. mužstvo Miroslavi.

Nastoupili jsme v sestavě:

Minařík - Kalina, Železný M.(88' Doválel), Šťáva, Tkadlec - Rolník, Železný P., Černý( 72' Kubošný), Ostrý - Kapitán, Urválek(46' Samek).

Do utkání vstoupila obě mužstva hodně aktivně, tempo zápasu prvních 20 minut bylo až "vražedné". V 5.min. zahrává Černý přímý kop, gólman hostí jen vyboxoval k volnému Kapitánovi, ale jeho zakončení mířilo jen do gólmana.
Po obrovské chybě Ostrého v 11.min. vyráží hosté do rychlého brejku...Rohlík se řítil sám na Minaříka, ale byl zezadu zastaven M. Železným, ale k údivu všech zůstala píšťalka rozhodčího němá.
V 15.min. pronikl do vápna Kapitán, přihrál Rolníkovi, který našel Urválka na malém vápně, ale jeho zakončení v obrovské šanci mířilo nad. Z další akce vypálil Kalina z 20 m do břevna hostující branky a odražený míč Černý hlavou jen odevzdal brankáři.
V 22' zahrozili opět hosté ,kdy po rychlém přechodu do naší obrany přišla střela z 18m, ale naštěstí těsně vedle.
Ve 24. minutě přichází dlouhý nákop gólmana a osamocený Kalina si poté co se nedomluvili s Minaříkem dává hlavou vlastní gól - 0:1.
Samozřejmě tato situace s námi otřásla a po dalším rychlém útoku hostů, zvyšuje Dostál na 0:2. Po druhém obdrženém gólu jsme se nebyli schopni dostat do zápasu, byli jsme na tom špatně psychicky a přišly další dvě šance hostů - v 41 .min. ztratil Železný P. zbytečně míč, ale útok hostů byl zakončený jen slabou střelou do Minaříka a vzápětí po špatně zahraném ofsajdu se řítili hosté na naši bránu v přečíslení 2 na 1, ale zkazili naštěstí finální přihrávku.
My jsme se mohli vrátit do zápasu v 45 .minutě, kdy po centru Kaliny neuvěřitelně zahodil obrovskou šanci P. Železný.
Po přestávce se vrátilo na hřiště mužstvo, které se rozhodlo, že udělá všechno pro to, aby zvrátilo nepříznivý stav zápasu. Ikdyž začátek druhé půle tomu neodpovídal - nejprve v 47' tvrdě vystřelil Svoboda a Minařík vyráží a v 49' mohli hosté definitivně rozhodnout o osudu utkání...Maříkovu tutovku vyrazil Minařík k volnému hráči hostů a jeho střelu do prázdné branky zblokoval v poslední chvíli skluzem obětavě Šťáva.
Po této šance jsme převzali otěže utkání a po zbytek zápasu jsem hosty zamkli na jejich polovině a dostali je pod velký tlak.
54' a průnik Železného P. do vápna. přihrávka na Rolníka, ale jeho střelu zblokoval skluzem Chlad.
V 56.min. odcentroval Šťáva a Železný hlavou vedle. O chvíli později se ocitá v obrovské šanci Černý, ale brankář jeho střelu vyráží.
V 68.min. další tutovka Železného, jde sám na gólmana, ale bohužel v koncovce se Petr obrovsky trápí a tak jeho střela míří do brankáře.
Hned z další akce vystihl Chladovu malou domů Kapitán a svůj samostatný průnik proměnil - je sníženo na 1:2.
Toto snížení ještě zvýšilo naši aktivitu a hosté nevěděli kam dřív skočit. Akce střídala akci, Ostrého střelu vyrazil gólman konečky prstů na roh, P. Železný, po centru Rolníka z malého vápna, hlavou netrefil prázdnou branku....až po dalším závaru a špatném odkopu hostující obrany se míč dostal ke Kapitánovi, který tvrdou střelou z hranice velkého vápna nedal šanci gólmanovi a vyrovnává  - 2:2. Po vyrovnání jsme věřili, že ještě otočíme výsledek na svou stranu, hlavně Samkova šance v nastavení volala po gólu, ale neproměnil a zápas skončil dělbou bodů.

Tomáš Pěnkava, trenér IE Znojmo - Do utkání jsme vstoupili aktivně, po dvou dobrých příležitostech jsme si ale bohužel vstřelili vlastní gól. Následně na to jsme nezvládli první poločas jak po technické, tak po psychické stránce a to hlavně v komunikaci mezi hráči. Druhou půli se výkon mužstva otočil o 100% a nakonec jsme mohli utkání i vyhrát.