Turnaj žáků - Dobšice, jaro 2008

j0422570.jpg Naši žáci se zúčastnili žákovského turnaje v Dobšicích. Výsledky jsou následující:

1 zápas   IE – Dobšice       0-1

2 zápas   IE – Přímětice      5-1  Švéda 2x, Dufek, Zifčák, Olin Truong.

3 zápas   IE – Mikulovice    3-0   Hruška 2x, Lacko,

Naši žáci obsadili na turnaji v Dobšicích druhé místo. Dvě utkání naši mladíci vyhráli a jednou prohráli z domácím týmem. Trenér Samek  v prvním utkání s domácím týmem Dobšic nasadil převážně všechny hráče kteří končí v žákovské kategorii. V dalších dvou utkáních vyzkoušel nové hráče z přípravky, hráče kteří se vrátili z hostování a další nové akvizice. Na turnaji se vyhlašovaly i individuální ceny. V našem týmu byl vyhlášen nejlepším záložníkem Libor Benda.

Trenér Samek zhodnotil účinkování na turnaji následovně:

Dnešní turnaj byl příjemným zakončením jarní sezóny. V prvním zápase jsme po dohodě s trenérem Dobšic Latnerem nasadili proti sobě končící ročníky. Další dvě utkání jsme  zkoušely hráče z přípravky plus všechny kteří budou k dispozici v nastávajícím ročníku. Celkem jsme dnes točili 19 hráčů. Musím konstatovat, že mě většina z nich velmi mile překvapila a vypadá že pokud budou tyto naděje na sobě pracovat mohly by jsme opět atakovat přední příčky okresního přeboru.

dsc02786.jpgdsc02787.jpgdsc02788.jpgdsc02789.jpgdsc02790.jpgdsc02791.jpgdsc02792.jpgdsc02793.jpg