3. kolo IE Znojmo B - Jevišovice B 5-1 ( 2-1)

Gól - Vašíček 3x, Čech, Pojer Miloš,

V neděli dopoledne nastoupil náš 'B' tým k druhému mistrovskému zápasu.

Do utkání s Jevišovicemi 'B' nastoupila tato sestava:

Krčál - Poláček, Petrla, Pavelka, Tkadlec (78'  Mossmer) - Gretz, Samek, Pojer Miloš, Truhlář (69' Kuchař) - Čech, Vašíček(61' Vyorálek).

Hned ve 2.min. unikl po křídle Pojer, ale jeho centr těsně před osamoceným Gretzem chytl gólman. V 7.min. po našem rohu si dali hosté málem vlastní gól, kdy jeden z obránců tečoval míč a gólman zachránil na brankové čáře.
Hosté se osmělil v 9.min. kdy po přímém kopu, chyběl dobíhajícímu hráči jen kousíček, aby míč doklepl do odkryté branky. Ihned po rozehrání Krčála jsme předvedli rychlý brejk, kdy Tkadlec unikl přes celé hřiště a nahrál Vašíčkovi do obrovské šance, ale ten nedal.
V 15.min. jsme se konečně dočkali, Petrla našel Čecha, ten unikl obraně, přihrál Vašíčkovi a ten už se nemýlil - 1:0.
V 23.min. vybojoval Vašíček míč, nacentroval do vápna, ale Čechovi chyběl krůček.
O chvíli později se  po špatném výkopu Krčála a chybě Tkadlece hosté dostali do dvou zakončení, ale nemířili přesně.
V 30.min. prošel od půlky Pojer hostující obranou až se ocitl před gólmanem, ale zakončení bylo slabé a nepřesné.
Vzápětí si se soupeřovi obrany udělal slalomovou dráhu Vašíček, udělal kličku i gólmanovi, ale míč letící do prázdné branky na poslední chvíli vykopl obránce.
Gól visel na vlásku a přišel v 36.min. , kdy opět Vašíček po přihrávce Samka zvyšuje na 2:0.
V 43.min zblokoval Pavelka střelu hostů z dálky, něšťastně odražený míč doputoval k osamocenému Radovi, který snížil na 2:1.
Druhý poločas začal opět naším náporem a hned v 48.min zkompletoval Vašíček svůj hattrick a po jeho přímáku vedeme 3:1.
O 5 minut později se mohl radovat Vašíček počtvrté, když po přihrávce Čecha běžel sám na branku, ale tentokrát ho gólman vychytal. Z jeho rozehry získáváme znovu míč a Čech se ocitá sám před gólmanem, ale v poslední chvíli si míč ukopl.
V 58.min. Samek krásnou ulicí nachází Pojera a ten přehazuje gólmana - 4:1.
66.min. a my pokračujeme ve festivalu zahozených šancí - Vyorálek po akci Samka s Pojerem nepřesně zakončuje svůj samostatný průnik.
Ale i my jsme si vybrali slabší chvilku, kdy v rozmezí 70. - 80.min. se dostávají do třech zakončení i hosté, ale tyto střely pochytal Krčál.
Posledních 10 minut už hosté rezignovali a my jsme chodili do jednoho brejku za druhým, ale ujala se jen střela Čecha, který v 84.min. zvýšil na konečných 5:1.