V neděli 11.4. dopoledne přivítalo naše 'B' mužstvo z Křepic.

Nastoupili jsme v sestavě:
Polášek - Doválel, Petrla, Pavelka(46' Jakub), Poláček - Rolník, Ostrý(46' Hagehhofer), Mossmer,Pojer Miloš( 55' Holzbauer) - Vašíček, Urválek

Od začátku zápasu se hrálo na jednu bránu a to na hostující.
V 6.min. se prosadil na hranici velkého vápna Ostrý, který zakončil svou akci střelou k tyči - 1:0.
O chvíli později zatáhl míč po lajně Rolník, přihrávkou pod sebe našel Urválka, který kolmicí vysunul Vašíčka a ten sám před gólmanem nezaváhal - 2:0.
V 15.min. zahodil vyloženou šanci Poláček, když hlavou z malého vápna přestřelil.
V 28.min. předvedli rychlou akci Vašíček s Urválkem, když si vyměnili míč a druhý jmenovaný přihrál do vápna Ostrému, který zvýšil na 3:0.
Potom se dostal ke dvěma střelám ze střední vzdálenosti Urválek, ale gólově úspěšný nebyl.
V 37.min. předvedl nepochopitelný zkrat hostující obránce a za hrubé urážky rozhodčího se poroučel předčasně pod sprchy.
Těsně před koncem první půle se prokličkoval do vyložené šance Rolník, ale nepodařilo se mu úspěšně zakončit.
V 50.min. zvyšujeme na 4:0, když se po centru Doválela prosazuje hlavou Poláček. O chvíli později je to už 5:0, když Vašíčkovu střelu do tyče doráží do prázdné brány opět Poláček. V 61.min. pohrdl Poláček hatrrickem, když promarnil obrovskou příležitost. Potom se do dvou obrovských příležitostí dostal Hagenhofer, ale ani jednou netrefil bránu. Hosté za celý druhý poločas vystřelili na naši bránu jen v 67.min., když střelu Dočekala v pohodě kryl Polášek.
V 86.min. se svého třetího gólu dočkal Poláček - 6:0.
Konečný výsledek zápasu na 7:0 uzavřel těsně před koncem Vašíček z trestného kopu.

J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Jednoznačný výsledek. Výrazně se projevila větší herní kvalita na naší straně.