IE-B-Mikulovice25042010IE Znojmo B - Mikulovice 7-3 (5-0)

Gól - Urválek 3x, Doválel, Mossmer, Pojer Miloš, Ostrý,       Nadávky 2x, Cakl,

V sobotu dopoledne jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Mikulovic.

Nastoupili jsme v sestavě:
Polášek - Doválel, Petrla, Pavelka, Poláček - Rolník (62' Holzbauer), Ostrý (46' Hagenhofer), Mossmer, Pojer Miloš - Vašíček, Urválek (67' Jakub)

V 5.min. rozkmital ve vápně své rychlé nohy Urválek a hostující obrana to řešila po svém - penalta. K jejímu provedení se postavil sám faulovaný a střelou pod břevno otvírá skóre zápasu - 1:0. Ve 13.min. se ocitl ve vápně Ostrý, ale jeho střela jen těsně minula tyč hostující brány. O chvíli později po rychlé křídelní akci spálil tutovku Rolník.
V 18.min. se osmělili i hosté, jejich šanci kryl pozorný Polášek. Z protiútoku utekl hostům Rolník a předložil Miloši Pojerovi míč před prázdnou bránu - 2:0.
V 25.min. se krásně individuálně uvolnil Miloš Pojer, přihrál pod sebe Ostrému, který trefil obránce, ale míč se odrazil k volnému Urválkovi, který se už nemýlil - 3:0.
V 41.min. vypíchl rozehrávku hostů Ostrý a předložil Urválkovi míč před prázdnou bránu jako na zlatém podnose a pro našeho rychlonohého střelce už nebyl problém završit svůj hattrick - 4:0.
Vzápětí unikl od poloviny hřiště Ostrý a chladnokrevně přehodil vybíhajícího gólmana - 5:0.
Do druhého poločasu jsme nastoupili velmi lehkovážně, vysoké vedení nás ukolébalo a potvrdilo se to hned v první minutě druhé půle, když Nádaský snížil ranou pod břevno na 5:1.
V 62.min. opět zahrozili hosté, když po přímém kopu zaběhl za naši obranu Princ, ale naštěstí netrefil bránu.
Pak jsme se už konečně probudili i my a začali jsme opět více běhat a bylo to hned na hře poznat. V 69.min. se prosadil ve vápně Mossmer, když využil přihrávku Hagenhofera - 6:1.
Bohužel vzápětí opět zaspala naše obrana a jen díky vynikajícímu zákroku Poláška hosté nevstřelili svůj druhý gól.
V 74.min. jsme předvedli biliárovou akci, když prokázal své dlouholeté zkušenosti Doválel, který opět potvrdil čich na góly a našel si místo, odkud se dávají - Vašíček se opřel do míče z voleje, letěl sice mimo bránu, ale naštěstí pro nás trefil "výborně postaveného" Doválela, od kterého se míč odrazil do brány - 7:1.
V následující desetiminutovce jsme se dostali do 3 obrovských šancí, ale Hagenhofer, Jakub ani Holzbauer nebyli tváří v tvář hostujícímu gólmanovi úspěšní.
Hosté po zaváhání naší obrany ještě v 86. a 87. min. dvěma góly snížili na konečných 7:3.

J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Bylo to utkání dvou různých poločasů. Za první půlku nemám mužstvu co vytknout, všechno na co jsme se připravili, to splnili.
Druhá půlka je pro mě velké zklamání. Vím, že se za stavu 5:0 těžko motivuje, ale obdržet 3 góly po takových chybách mě vadí, tím jsem byl zklamán. Za druhý poločas bych naopak vyzdvihl soupeře, že to nevypustil a zbytek zápasu odmakal.....z toho by si měli naši hráči vzít příklad.