7.kolo IE Znojmo dorost - Micmanice 0-2

7. kolo

IE Znojmo – Micmanice 0-2  (0-1)

V sedmém kole jsme na svém hřišti přivítali celek Micmanic,Tým který měl před sezónou postupové ambice, kvalita týmu zatím zaostává za výsledky. U nás chtěli ukázat že fotbal hrát umějí a jejich čas určitě přijde. Trenérská dvojice Samek Jiří a Železný Petr v tomto utkání postrádala Michala Čecha na postu libera. Důvěru dostala sestava ve složení

Jelínek – Kafka, Drmota, Kir, Kováč,- Sedlák, Soukup, Šperl, Zmeko,- Samek, Zimek,
Střídání – Raindl,,Benda,Dufek, Hosté nastoupili s důslednou obranou zahuštěnou před vlastním vápnem s cílem bodovat což se jím nakonec stoprocentně povedlo. Bylo hned v úvodu vidět že absence Michala Čecha je citelná, Přesto jsme v úvodu měli náznaky šancí ovšem ani Zmeko a následně Zimek branku soupeře výrazně neohrozili. Naopak na druhé straně se v 28 minutě ocitl v dobré šanci hostující útočník. Jeho křižnou střelu Jelínek vyrazil s námahou na roh. Z  následného rohového kopu se  hosté dostávají do vedení kdy hlavička jednoho z útočících hráčů končí v naší síti 0-1. Do konce prvního poločasu se naši mladíci tlačili před soupeřovu branku, a vytvořili jsme si tři slibné šance,ale ani Soukup a 2x Samek se neprosadili.
Do druhé půle udělali trenéři změny v sestavě s cílem otočit utkání. Kdo čekal obrat v utkání musel být zklamán. V 54 minutě totiž po špatném odkopu a následné chybě obrany zvyšují Micmanice na 0-2. Našim mladíkům se vůbec nedařila kombinace a celkově  se trápili. Důkazem poklesu formy byli dvě velké šance Drmoty,ovšem jeho hlavičce chyběl potřebný důraz a ve druhé šanci zastavila míč do branky tyč. Vše tak směřovalo k první porážce v této sezóně. Soupeř i nadále houževnatě bránil podnikal nebezpečné brejky při kterých nastřelili ještě břevno Jelínkovi branky. Naši mladíci zklamali své příznivce a trenéry nejen předvedenou hrou,ale i nasazením v utkání,

Železný Petr asistent trenéra
V dnešním zápase jsme podali hodně špatný výkon. Zklamali hlavně opory týmy Drmota, Samek, Zimek, Šperl a další. Postrádal jsem u hráčů větší bojovnost a vůli po vítězství.