Gól:  Zimek,

Ve druhém kole zajížděli naši kluci na hřiště Šatova.

Jelínek- Čech, Kafka, Kir, Soukup,- Šperl, Raindl, Samek, Dufek,-Drmota, Zimek,
Střídání – Sedlák, Benda,Doubek,

Oproti přátelskému utkání ve kterém dokázali naši mladíci zvítězit před 14 dny 5-0 nastoupili domácí ve značně pozměněné sestavě. V prvním poločase měli mírnou územní převahu naši hráči. Domácí zahrozili nejvíce při dvou standardních akcích, kdy střely skončili mimo naší branku. Náš tým si vytvořil tři velké šance. Po centru Dufka Samek střelou z úhlu prověřil gólmana Šatova. Poté opět Samek ač faulován ve vápně souboj ustál,ale zakončil neúspěšně. Ve 30 minutě po pěkné akci po ose Kafka, Samek, Zimek posledně jmenovaný pohotovou střelou otevřel skóre 0-1.
  Ve druhém poločase začali opět aktivně naši borci,ale své šance úspěšně zahazovali. Po akci Zimka pálil Drmota z malého vápna nad branku, Čech po krásné samostatné akci postupoval sám na branku,ale místo střely volil kličku a šanci promarnil. Zimek po úniku z křídla překonal brankáře domácích,ale míč skončil na tyči. Dalekonosnou střelou se též prezentoval záložník Šperl,ale domácí gólman bravurně vyrazil míč na roh.V jedné chvíli postupovali dva naši hráči na bránu Šatova,ale opět trestuhodně ztratili. Bohužel ani trestné kopy z dobré vzdálenosti ke vstřelení gólu nevedli. Jak Drmota tak Šperl bránu v podstatě neohrozili. V samotném závěru byl v sólovém průniku faulován ve vápně Zimek. Následovala červená karta pro domácího gólmana,ale sudí vytáhl míč na hranici velkého vápna. Samek z následného trestného kopu hodně vysoko přestřelil. Domácí hráči ve druhé půli také několikrát zahrozili na vyrovnání. Po pěkné akci přišla tvrdá střela která naštěstí minula Jelínkovu branku o centimetry. Také centrované míče po standartách několikrát prosvištěli v těsně kolem naší branky. Při jedné takové standartce skončil míč na břevně naší branky a při dalším pokusu stál náš gólman Jelínek přesně tam kam směřovala hlavička katovského útočníka.
Naši kluci tak dosáhli těsného ale zcela zaslouženého vítězství 0-1.

Hráčem utkání  byl Ondra Zimek který vstřelil vítězný gól,nastřelil tyč a připravil několik gólových šanci pro své spoluhráče,kteří je ovšem trestuhodně zahodili.

Svoboda Jan  vedoucí mužstva dorostu
Domácí tým předvedl solidní výkon. Body  odsud budou mužstva vozit těžko. My zatím bohužel ke vstřelení gólu potřebujeme neuvěřitelné množství šancí.

Kafka Jakub  obránce
Soupeře jsme podvědomě podcenili a ten nás zaskočil velice kvalitní hrou. O výsledek jsme se strachovali až do úplného závěru utkání.