11. kolo Svratka Brno B - FK Znojmo ,,A" dorost1:3 (0:1)

Góly – Krejčí M. 2x, Pospíchal,

Rehberger M. - Servit, Regberger T., Lehocký, Balík, Burda, Bastl, Jaroš, Krejčí P., Pospíchal, Krejčí M.
Náhradníci: Trochta,Říháček,Ondruš,Koňařík

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

Dnes začneme trochu jinak. V první řadě bychom chtěli poděkovat trenérům st. žáků Danovi Ondrovi a Petru Železnému, že nám doplnili oba dva dorosty čtyřmi žáky, kteří si odehráli zápas Krajské soutěže v Bohunicích a odpoledne ještě jeli s námi na Svratku a do Štítar. Jednalo se o Dominika Koňaříka, Honzi Ondruše, Davida Auera a Oty Škubala - díky kluci. Je fajn, že tato součinnost se žáky funguje a nemusíme mít strach o to, že nás bude málo. Teď už k zápasu.
Zápas ze Svratkou podle postavení v tabulce měl být jasnou záležitostí pro naše mužstvo, ale rozhodně to tak nebylo. Domácí, kteří byli posíleni hráči z A dorostu nám zápas velmi ztížili. Ještě nám dělal problém velmi těžký terén na kterém se hrálo celé dopoledne a bylo to znát v nerovnosti povrchu. Na začátku zápasu jsme měli několik šancí, ale bohužel jsme je neproměnili. Soupeř ustál náš úvodní tlak a od třicáté minuty byla hra vyrovnaná. Naštěstí se ještě v prvním poločase krásnou střelou trefil Michal Krejčí po samostatné akci. Druhý poločas jsme hráli velice dobře a soupeře jsme nepouštěli do šancí. Po pěkné akci Petra Krejčího, když dával balón pod sebe se trefil do prázdné brány Marek Pospíchal. Zdálo se, že tento zápas v pohodě dohrajeme, ale po naší chybě soupeř snížil v 88 minutě na 1:2. Hned za dvě minuty přidal pojistku náš nejlepší hráč na hřišti Michal Krejčí, když  od půlky s přehledem proměnil samostatný únik na konečných 3:1. Dnes se dají vyzdvihnout výkony bratrů Rehbergerů a Jana Burdy. Za zmínku ještě stojí za výkon mladé dívky, která rozhodovala toto utkání jako hlavní rozhodčí - vynikající a hlavně bezchybný výkon.