12.kolo FK Znojmo A dorost – FC Miroslav 2:1 (1:1)

Gól – Rehberger T., Burda,

Rehberger M.-Pospíchal,Servit,Rehberger T.,Lehocký,Bastl,Krejčí P.,Krejčí M.,Blažíček,Jaroš,Burda.
Náhradníci : Pěnkava,Balík,Železný,Palo,Říháček

Řekli po utkání trenéři : Železný M., Kalina L.

Proti těžkému soupeři z Miroslavi, který byl v tabulce na třetím místě o dva body před námi jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů podzimní sezony. Soupeři jsme umožnili za celý zápas pouze jedinou šanci a tím byla penalta, kterou hostující útočník na  dvakrát proměnil. Celý zápas jsme hráli v obranné fázi zodpovědně. Na začátku utkáni jsme na hosty vytvořili tlak a měli jsme i několik šancí, který vynikající brankař hostů vychytal. První náš gól padl po nacvičeném rohovém kopu, kdy se prosadil hlavou náš kapitán Tomáš Rehberger. Soupeř bohužel za tři minuty vyrovnal golem z penalty po našem zbytečném faulu v pokutovém území. Náš rozhodující gól padl v 70 minutě a trefil se opět hlavou Jan Burda. Do konce zápasu jsme hru kontrolovali a hráli jsme i po taktické stránce ve velké pohodě. Nedali jsme žádnou šanci soupeři, aby mohl vyrovnat. Jednotlivě nemá cenu nikoho chválit. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za předvedený výkon. Ještě by jsme chtěli říct, že se zlepšila treninková účast, kdy i za špatného počasí se scházíme ve velkém počtu. Ještě nám zbývají dva zápasy. My doufáme a věříme, že je zvládneme s plným bodovým počtem.