26. kolo FK Znojmo A dorost - Přimětice 5:2 (1:0)

Góly – Bastl 2x, Bohdálek, krejčí P., Blažíček,

Rehberger M. - Novotný, Bastl, Rehberger T., Blažíček, Říháček, Bohdálek, Krejčí M., Balík, Krejčí P., Pospíchal.
Náhradníci - Servit E.,Železný, Škubal, Lehocký, Pěnkava.

Řekli po utkání trenéři: Železný, Kalina

V posledním utkání této sezony jsme potřebovali vyhrát abychom měli šanci se dostat na vynikající druhé místo tabulky, což se nakonec podařilo. K tomuto úspěchu nám v posledním kole pomohli hráči Mor. Krumlova, kteří porazili tým Pohořelic vysoko 6:0. Tímto výsledkem jsme se dostali na stejně bodů s Pohořelicemi ale o lepší skore jsme nakonec skončili druzí. Zápas s Přiměticemi nebyl vůbec lehký, hosté hráli dobrý fotbal ale naštěstí jim to tam nepadalo. První poločas jsme vyhráli se štěstím 1:0, když se trefil hlavou Laďa Bastl. Druhý poločas jsme přidali hlavně v důrazu a vytvořili jsme si hodně šancí a dali jsme čyři goly. Druhý náš gol dal kapitán Jarda Blažíček krásnou střelou z 25 metrů. Náš třetí gol a zaroveň 100 gól sezony dal sváteční střelec Kamil Bohdálek. Další trefu přidal Peťa Krejčí po pěkné kombinaci Bohdálek, Železný. Poslední gol dal po signalu z rohového kopu opět Laďa Bastl. Dnes bychom vyzvedli celé mužstvo za kolektivní výkon.

Klukům - celému kádru dorostu patří poděkování za celou sezonu. Góly Peťe Krejčího a Laďe Bastla byli poslední v dorostenecké kategorii a přejeme ať se jim daří a střílí jim to i u mužů. To samé přejeme dalším třem klukům kteří končí v dorostenecké kategorii - Marovi Rehbergerovi,Markovi Pospíchalovi a Miloši Říháčkovi. Borci za skvělou sezonu dorostu vám děkujem ale teď záleží jestli to zůročíte tu svojí úspěšnou sezonu i u mužů. "Držíme Palce".