11.kolo Mikulov - FK Znojmo A dorost 0:10 (0:4)

Góly – Balík 2x, Bohdálek 2x, Škubal, Krejčí, Burda, Blažíček, Procházka, Servít Š.,

Fiala-Novotný,Servit E.,Burda,Lehocký,Bohdálek,Blažíček,Škubal,Pěnkava,Balík,Krejčí
Náhradníci: Trochta,Procházka,Železný,Servit Š.,Wrana.

Řekli po utkání trenéři : Železný, Kalina

Toto utkání, které mělo nabídnout vyrovnaný souboj, protože Mikulov se nachází na 4. místě tabulky dopadlo debaklem pro domácí tým. Naše mužstvo vstoupilo do zápasu s velkým nasazením. Hned v první minutě nastřelil Michal Krejčí tyč, potom jsme si vytvořili šance, které jsme proměnili a do kabin jsme šli s náskokem 4:0. Goly dávali : dvakrát se trefil Kamil Bohdálek, jednou Ota Škubal a Michal Krejčí. Druhý poločas jsme začali stejně jak ten první a byla z toho v 50 minutě pátá branka, kterou vstřelil náš kapitán Jarda Blažíček a to domácí tým totálně položilo. Do konce zápasu bylo na hřišti už jen jedno mužstvo. Golově se prosadil v druhém poločasu dvakrát Marek Balík, po jedné brance přidali : Honza Burda, Rosťa Procházka, Šimon Servit a Jarda Blažíček. Dnes patří klukům velká pochvala, že hráli naplno celých 90 minut a ukázali, že nic nepodceňují a jdou si za naším cílem a to je první místo v podzimní sezoně.

Program tohoto týdne : Pondělí - Čtvrtek - trénink v 17:00
Změna : POZOR - Neděle FK Znojmo ,,A" - Pohořelice v 11:45
Změna : POZOR - Neděle FK Znojmo ,,B" - Štítary v 14:00