13.kolo FK Znojmo ml.žáci - Vojkovice 2:2 (0:1)

Góly: Šereda, Veselý

V sobotu 1.4.2017 odehráli mladší žáci první jarní kolo na domácím hřišti s týmem Vojkovic.

Kulík, Rybníček - Veselý, Bernát, Lichevník, Balada, Šimek, Šereda, Procházka, Zezula, Mareček, Gazcio, Dvořák.

První zápas se nám moc nepovedl. I když jsme si před zápasem v kabině ujasnili jakých chyb se vyvarovat,na hřišti se nám to moc nedařilo. První poločas jsme měli herně převahu hrálo se na polovině hřiště soupeře,ale bohužel jsme nedokázali zakončil gólem. Poté měli jeden útok soupeři,kdy vystřelili na naši bránu, ale našemu brankáři vyskočil míč z ruky a skončil v naší síti. Po první polovině jsme prohrávali 0:1. Do druhé poloviny jsme nastoupili s cílem skóre otočit na svoji stranu.Tentokrát byla hra velice vyrovnaná,soupeř nás nepustil do žádné akce,naopak nás tlačil na naší polovině. Při rychlé akci se ale uvolnil Martin Veselý kdy poslal míč na Davida Šeredu a ten šel sám na brankáře a skóroval.Bylo vyrovnáno na 1:1. My měli ještě několik šancí ale nedařilo se nám založit další útok.Po nepřehledné situaci před bránou naopak soupeř zvýšil na 1:2. Zbývalo asi posledních 5 minut do konce a po útočné akci,kdy šel Maty Bernát sám na bránu kdy se dvakrát trefil do brankáře na potřetí suveréně zakončil Martin Veselý a srovnal na 2:2.Výsledek se už do konce nezměnil. V tomto zápase jsme se velice trápili,fyzička mnohým hráčům chybí a proto se musíme na trénincích tomu více věnovat a na další zápas se připravit.